Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
hem uykundan seni uyandırmış hem de hastalığını sana bulaştırmak için elinden geleni yapmış dayaklık gerçekten ha sen nasılsın
İyiym. Bugün denk geldim eski mesajlarımızı okudum. O kadar üzüldüm ki o gitmiş yerine başka biri gelmiş gibi. Bana karşı sevgisi hala aynı fakat fikirleri çok değişti. Ailesi yüzünden. Ne zamanki ben ailesiyle tanıştım müdahale etmeye başladı ve biz tartışmaya başladık. Şimdi ailesi diğer iki geline de öyle müdahale ediyor. Diğer oğlu sırf kıza dişini geçiremedi diye yüzük atma evresine geldi. Geçen hepsini kendim duydum. Onlara çok normal geliyor oğullarını yönlendirmek ama nereye kadar

Oğullarını boşatınca ne geçecek ellerine acaba. Gerçi oğulları da eşşek kadar adam olmuş yönlendirmeye açık olmasalar keşke. Sancın vs geçti mi senin hastaneye gittin mi bir daha

Çok garip dimi Benimkisi de 7. aya girdiğimizden beri çok korkuyor doğumu tetiklerse diye, çözümü de hiç yapmamakta buldu
Doğumdan sonra da erkekler bizi eş olarak değil anne olarak gördüğü için kaçmaya başlıyor ufukta hiç hareket yok uzun süre desene

Oğullarını boşatınca ne geçecek ellerine acaba. Gerçi oğulları da eşşek kadar adam olmuş yönlendirmeye açık olmasalar keşke. Sancın vs geçti mi senin hastaneye gittin mi bir daha
Evet canım geçti. O günden beri bana bişey oldu. 37. Haftaya girdim sanki hiç hamile değilmişim gibi. Öylr bi güçlendim ki ağrım sancım olsa bile o üstümdeki hasta enerjisi gitti. Uyku düzenim yok sabahlara kadar uyanığım günde 3 4 saat uyuyorum hiç bana mısın demedim yani. Eşimle hiç konuşasım bile yok. Evet şimdiye kadar küsüp trip attığım çok şey oldu hep konuşma gereğinde bulundum ama onu gece gördükten sonra bir kelime dahi ağzımdan çıkmadı. O kadar kırgınım ki içimdeki öfkeyi üzüntüyü sanki içime gömdüm

Doğum öncesi enerjisi gelmiş kuzu sana

Kıyamam güzelim sana ya çok sinir bozucu ailelerin evli çocuğuna karışıp onu yönlendirmesi. Benimkinin ailesi de eşimi yönlendirmeye çalışıyor. Saman altından su yürüterek, bana duyurmadan gizli gizli yapıyorlar bunu. Yahu ben bu adamı 8 yıldır tanıyorum, olaylara ve durumlara nasıl tepkiler verir çok iyi biliyorum. Eşim de liseden beri yatılı okulda öğrenci yurdunda yaşamış insan velhasıl ailesinden çok daha iyi tanıyorum eşimi. Dolayısıyla bana söylediklerinden hangisi eşimin fikri hangisi ailesinin fikri şak diye anlıyorum... Ve ailesi hangi konuya böyle müdahale etse biz eşimle anlaşmazlık yaşıyoruz, tartışıyoruz. Şu 3. kişiler evliliklere o koca burunlarını sokmasalar eminim ki boşanmalar yarı yarıya düşer. Sorsan oğullarını çok severler, yuvası yıkılsın istemezler de hepsi palavraaaa, tek dertleri kontrol onlarda olsun... İnşallah kurtuluruz şu 3. kişilerden eşlerimiz gözünü açar da asıl ailesinin kim olduğunun, yıllar sonra yaşlanınca kiminle yastığa baş koyacağının farkına varırlar. Çok dua ediyorum senin için canım benim

Şu an gözümde her şey kararmış bebeğimin doğmasını bekliyorum. Tek tek içlerinden geçicem zaten. Ama şu an ki tek istediğim sağlıklı doğması
Taviz verme dicem adam gene sabah 5 te gelmiş eve. Bizim bi tanıdık vardı. Hanımla kavga ettigimizde cok mutlu oluyorum kafam cok rahat derdii cünkü arayıp sormuyo trip atıyo ben de o ara kafa dinliyorum derdi. O hesap hazır triplisin konusmuyon die sabah 5 te rahat rahat gelmiş. Yani olabilir zaman zaman misafirimiz gelir biz bile sabahı ederiz konusmakta. Ama siz zaten gerginsiniz.

Amaç zaten doğmasını sağlamak korktuğu şey ne ki
Doğmasın diye değil kuzuu bebeğin kafasına gelirmiş bişey olurmuş bebeğe zarar verirmiş kardeşi zihinsel engelli ya sanırım ondan korkuyor kafası var ya kafasına bişey olursa beyni zarar görür diyip duruyor

Doğumdan sonra da erkekler bizi eş olarak değil anne olarak gördüğü için kaçmaya başlıyor ufukta hiç hareket yok uzun süre desene
Öf ya sözde doğumdan sonra 40 ımız çıkıp kendimize gelince randevuya çıkacaktık eşimle inşallah planlar iptal olmaz ya bizdeki de can

Hee ona bişey diyemem canımm Allahım korusun bebişini, hem fiziksel hem zihinsel olarak sağ sağlim doğsun inşallah

Hee ona bişey diyemem canımm Allahım korusun bebişini, hem fiziksel hem zihinsel olarak sağ sağlim doğsun inşallah
Ama şunu anlamıyor bebekle alakası yok o durumun kafaya gelmesi vs gibi yoksa doktor neden önersin . Onun ki evham biraz . Kardeşi de 10 aylıkken öyle olmuş doğuştan değil yani yine anlayışla karşılıyorum ne yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…