Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Canım Kızlar, Güzel Anneler,
Bu sabah listemizde eklemeler yaptım yeni gelen arkadaşlarımızı.
Eğer atladığım ya da durumunda güncelleme olanlar varsa lütfen beni etiketleyip yazabilir mi?
Günümüz güzel geçsin taze annecikler :)

Bu arada dün gece çok komik bir olay yaşadım...
Tuvaletten döndüm, yattığım anda kusmaya başladım, o an bir de güzel altıma kaçırdım, yatak yorgan battı, sanki yeni tuvaletten dönmemişim gibi...
Bir de üstüne üstlük aynı anda kedim mama paketini patlatmış, kafasında mama paketi salına salına sağa sola çarpıp yatak odamıza geldi, kalkamıyorum, haline gülüyorum bir yandan kusuyorum :)
Gerçekten diğer arkadaşlar gibi 12. haftanın çabucak gelip bitmesini diliyorum bu işkencenin, zira her geçen gün zorlamaya başladı beni bu durum.

Eğer atladığım ya da durumunda güncelleme olanlar varsa lütfen beni etiketleyip yazabilir mi?

Tuvaletten döndüm, yattığım anda kusmaya başladım, o an bir de güzel altıma kaçırdım, yatak yorgan battı, sanki yeni tuvaletten dönmemişim gibi...
Bir de üstüne üstlük aynı anda kedim mama paketini patlatmış, kafasında mama paketi salına salına sağa sola çarpıp yatak odamıza geldi, kalkamıyorum, haline gülüyorum bir yandan kusuyorum :)
Gerçekten diğer arkadaşlar gibi 12. haftanın çabucak gelip bitmesini diliyorum bu işkencenin, zira her geçen gün zorlamaya başladı beni bu durum.
Çok geçmiş olsun. Normal bunlar siz bir alez serin işler kolaylaşsın :) kedi diyince aklima ilk gelen toksoplazma oldu. Doktor antikorrlarınıza baktı mı? Ben daha önce hiç haşır neşir olmadıgım icin bende 0 cıktı. Uzak dur dedi doktor. Siz de umarım kakasını kendiniz temizlemiyorsunuzdur en azından 9 ay bunu yapmayın derim. gecmis olsun

Çok geçmiş olsun. Canım inşallah en kısa zamanda geçer mide bulantin hiç sorma 😂 afedersin lavabodan çıkamıyorum bende bende de dedim aceba bende tek mi var o zaman çoğu hamileler yaşıyor bu sorunu😅

Kizlar gunaydiin, bugun sabah ispanakli muzlu kefir ictim, ise gitmek icin trene bindigimde bi gozlerim karardi gibi oldu acaba tansiyonum mu dustu az yedigim icin. Uzun zamandir olmamisti. Yemeklere de cok tuz ve limon atiyorum, onunla bi ilgisi var mi sizce tuz gerci tansiyonu yukseltir sanki di mi?

Hayırlı olsun 🥰🥰Ne rahatlamışsındır🧿 Darısı hepimizin başına inşallah🙏🙏🙏
Sagol caniim evet hem de cok, darisi basiniza insallah :KK200:
Gözün Aydın canım darısı sonucu bekleyenlere inşallah 🤲 hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza 🥰 inşallah
Ay insallah caniiim cok tesekkurler, hep beraber saglikla alalim kucaga bebisleri:anneadayı:

Kizlar gunaydiin, bugun sabah ispanakli muzlu kefir ictim, ise gitmek icin trene bindigimde bi gozlerim karardi gibi oldu acaba tansiyonum mu dustu az yedigim icin. Uzun zamandir olmamisti. Yemeklere de cok tuz ve limon atiyorum, onunla bi ilgisi var mi sizce tuz gerci tansiyonu yukseltir sanki di mi?
Hamilelikte oluyor cnm tansiyon düşüyor ben çok yaşıyorum o sorunu özellikle ayağa kalkınca gözlerim kararıyor basım dönüyor sonra geçiyor ama açlıktan da olabiliyor aç kalmamaya dikkat et🥰

Hamilelikte oluyor cnm tansiyon düşüyor ben çok yaşıyorum o sorunu özellikle ayağa kalkınca gözlerim kararıyor basım dönüyor sonra geçiyor ama açlıktan da olabiliyor aç kalmamaya dikkat et🥰
Ay evet oyle oluyo bugun de trende oldu, oglene dogru artik cikip biseyler yicem caniim :KK200:

Çok geçmiş olsun. Normal bunlar siz bir alez serin işler kolaylaşsın :) kedi diyince aklima ilk gelen toksoplazma oldu. Doktor antikorrlarınıza baktı mı? Ben daha önce hiç haşır neşir olmadıgım icin bende 0 cıktı. Uzak dur dedi doktor. Siz de umarım kakasını kendiniz temizlemiyorsunuzdur en azından 9 ay bunu yapmayın derim. gecmis olsun
Toksoplazmama hem kendime hem kedime baktırdım canım. Kedim hiç dışarıyı görmedi, aslan parçam tertemiz, kardeşiyle birlikte uyuyacak, kardeşine sarılacak inşallah… Ne hayallerim var onlar için ☺️

10-14. Haftalar arasında bakılabiliyor, benim doktorum da 13.haftada çağırdı hem detaylı kontrol hem de testlere yönlendirecek. Sizin 12 de ideal bence, bana da 13.hafta çok uzak geliyor, zaten 2 hafta önce gitmiştim 4 hafta geçmek bilmedi😅
ya teşekkür ederim ben de dedim acaba hani geriden mi geliyor gelişimi o yüzden mi 12. hafta dedi diye 😅

Ben yarın 12 oluyorum cumartesi günü test var ama ultrasonda mı cıktı sizin cinsiyet acaba🥰🥰🥰 cok heyecanlıyım ben dee
Sizin ultrasonunuz ne zaman bi sonraki? 12 de genelde belli oluyo sankiii erkekse kesin, nipti beklicekseniz daha 15 gun daha bu heyecaniniz surucek cumartesiye kadar olan gunleri de sayarsak :KK70:

X