Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Allahım bu son ay öyle bir iştah açılması yaşıyorum ki kendime hayret ediyorum doymuyorum sürekli acıkıyorum. Gece uykumdan uyanıyorum acıkmışım falan aylardır hiç böyle bir şey yaşamamıştım aynı yeme düzenime devam ediyordum baya şaşırıyorum

Kocanı köşelere sıkıştırmadın mı kız

Kızlar selam e devlette bu çalışabilir raporu ne zamana kadar çalışacağız falan yazan bir bölüm vardı nereden bakıyorduk o rapora

Benim yattığım katın bi alt katındaydı yenidoğan ünitesi evet canım özel bizimki de hastane. Şimdi eve geldik bebeği de gördüm hastaneden çıkmadan. 2 saatte bir kalkıyorum azcık yürümeye çalışıyorum ama ameliyat yeri cayır cayır yanıyor ya çok. Bebek cihazsız nefes alamıyor 15 gün dedi doktor şimdilik kalacak dedi emme refleksi daha yok burundan iki tane boru gidiyor birinden serum yapıyorlar birinden de besleniyor yavrucağzım ya kıyamam ben ona 2125 gram olmuş ama ufacık minnacık ya

Ne zamandır yoktu Siyatik ağrısı yaşıyordum bitmişti bugün yine başlamış bacağım zor tutuyor yuruyemiyorumm

Hiç sormadım. Ama sabah telefonuna baktım bi kuzeni gelmiş yurt dışından. Demekki onunla diğerleriyle oturmuşlar hep onlarla aramaları vardı
gelince tavrın ne oldu ayrıca beşte eve geliyor da işe gitmiyor mu cumartesi günleri

Tez zamanda evinize kavuştursun Allah sağ salim gördün ya doğduğunu en büyük mutluluk o gerisi hep hallolur

gelince tavrın ne oldu ayrıca beşte eve geliyor da işe gitmiyor mu cumartesi günleri
Uyuyordum zaten. Kapıyı açtım geri gittim uyudum. O da hastaydı ikide birde öksürüyordu. Normalde küs olduğumuzda sırtı dönük yatardı bu sefer bana dönmüştü hiç oralı bile olmadım uyudum. Sabahın 5 inde ne konuşabilirdim ki onunla. İşe gidiyor ama kendi işleri olduğu için sorun olmuyor

Korunmasız riskli olmaz mı enfeksiyon açısından. Bide ne farki varki korunmasizın acaba
Yok canım neden enfeksiyon olsun ki o zaman sürekli enfeksiyon olmamız lazım, korunmasız çünkü rahmi kasan sperm o sebeple ilişki tetiklemesi için, benim doktorumda son haftalar da sürekli hatırlatıyordu ilk bebekte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…