Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
kızlar önemli bilgi sezeryan olacaklar için söylüyorum ben boy kiloma göre depend m beden gösteriyordu öyle almıştım ama dar geldi sezeryan yeri acıdığı için kenarlarından hafif yırtıp öyle giyiyorum kesinlikle bir beden büyük alın bilseydim L beden alırdım bende

Peki canım depend üzerine iç çamaşırı bişey giyiliyor mu? Ben hem M hem L almıştım doğuma 80 kilo gibi giricem sanırım bana da küçük gelebilir

Ben XL aldım ne olur ne olmaz diye

Kaç kilosun canım ben L aldım xl yoktu 84 kiloyum

Ben onceki dogumumda m aldım rahat olmustu. Oyuzden bunda da m aldım. Bunda daha zayıfım. Ötekinde kilolu hamile kalmıstım 68 leri bulmustum bunda daha 62

hem uykundan seni uyandırmış hem de hastalığını sana bulaştırmak için elinden geleni yapmış dayaklık gerçekten ha sen nasılsın

Peki canım depend üzerine iç çamaşırı bişey giyiliyor mu? Ben hem M hem L almıştım doğuma 80 kilo gibi giricem sanırım bana da küçük gelebilir
Ben 61 kiloyla gittim doğuma m beden kesinlikle çok acıtıyor ve dar geldi. Üstüne hiçbişey giymedim iç çamaşırı felan gerek duyulmuyor sızdırmıyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…