Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
8 aydır bu sebebten ilişki yok bizde bebeğe değer diyor
Çok değişikler sanıyorlar ki orda öylece duruyor hiç bir koruması yok gibi benimki diğer çocuklarda da böyleydi hatta doktora sormuştu bebeğe birşey olur mu diye doktor kahkaha atmıştı

Çocuk doğduktan sonra kimseyi görmez zaten gözün en zor kısmı bu bekleme süreci

Öf ya sözde doğumdan sonra 40 ımız çıkıp kendimize gelince randevuya çıkacaktık eşimle inşallah planlar iptal olmaz ya bizdeki de can
planlarınız boşa çıkmaz inşallah bebeği bırakacak birini bulursanız mümkün olur bence ya sütü sağıp bırakırsın eve

Çok değişikler sanıyorlar ki orda öylece duruyor hiç bir koruması yok gibi benimki diğer çocuklarda da böyleydi hatta doktora sormuştu bebeğe birşey olur mu diye doktor kahkaha atmıştı
Benim esim de ondan çok çekiniyor bebege haksizlik ve ayip olacak gibi geliyor ona
Valla doğumdan sonra kendimi evlendigim ilk gün gibi hissedicem artık o kadar uzun zaman oldu ki

Bebek kıyafeti var için uygun fiyatli alışveriş yaptıginiz siteler varmı kizlar?
merhaba. ben modamizbir.com diye bir siteden bir sürü uygu. fiyatlı bebek kıfayetleri aldım. aşırı kaliteli sayılmızlar tabi, ufak dikiş hataları, çok rahatsız etmeyen yamukluklar var ama ben memnun kaldım çünkü en fazla 3 ay giyecekleri kıyafetler sonuçta. fiyatlarına göre güzeller bence.

A a saçmalama ne demek özgüvenim kalmadı. Çocuklarımıza sapasağlam kavuşunca bütün güzel şeylerin yanında bir de anne olucaz, hem de taşşş gibi anneler olucaz
Çok kilo aldım heryerim çatladı bacaklarım dahil yüzüm sivilce dolu hayatım boyunca bu kadar kötü hissetmemiştim hiç

Çok teşekkür ederim canım benim insanın zaten o zoruna gidiyor. Kendi fikirleriyle değil ailelerin lafıyla hareket ediyorlar bunu bilmek insanı üzüyor

Benim kocam sizin o tanıdık gibi. Bi ara bana da onu söyledi zaten. Gerginiz o da devam etsin böyle. Susup patlayacağımı biliyor. Ama ben hiçbir şekilde tepki vermeyeceğim çünkü içimdenn gelmiyor. Ben bişeyler düzelsin diye sinirleniyordum kızıyordum düzelsin diye uğraşıyordum ama şimdi öylr bi çabam yok çünkü düzelse de düzelmese de umrumda değil artkk

kilosu yine de çok iyi canım şükür. solunum belki 15 günden erken düzelir, ciğer geliştirici vurmuşlardı ya onun etkisi olur inşallah. o yüzündeki hortumları falan görünce benim de içim çok acıyor ama işte onların iyiliği için gerekli. biraz sabredicez bize de 3 hafta demişlerdi inşallah en kısa sürede toparlayıp çıkarlar. ameliyat yerinin acısı da bir haftaya büyük oranda iyileşecek. sütünde gelişme var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…