Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
8 aydır bu sebebten ilişki yok bizde 😂😂 bebeğe değer diyor 😂😂😂
Çok değişikler sanıyorlar ki orda öylece duruyor hiç bir koruması yok gibi benimki diğer çocuklarda da böyleydi hatta doktora sormuştu bebeğe birşey olur mu diye doktor kahkaha atmıştı 🤦

Evet canım geçti. O günden beri bana bişey oldu. 37. Haftaya girdim sanki hiç hamile değilmişim gibi. Öylr bi güçlendim ki ağrım sancım olsa bile o üstümdeki hasta enerjisi gitti. Uyku düzenim yok sabahlara kadar uyanığım günde 3 4 saat uyuyorum hiç bana mısın demedim yani. Eşimle hiç konuşasım bile yok. Evet şimdiye kadar küsüp trip attığım çok şey oldu hep konuşma gereğinde bulundum ama onu gece gördükten sonra bir kelime dahi ağzımdan çıkmadı. O kadar kırgınım ki içimdeki öfkeyi üzüntüyü sanki içime gömdüm
Çocuk doğduktan sonra kimseyi görmez zaten gözün en zor kısmı bu bekleme süreci

Öf ya 😫 sözde doğumdan sonra 40 ımız çıkıp kendimize gelince randevuya çıkacaktık eşimle 😂 inşallah planlar iptal olmaz ya bizdeki de can 🤣
planlarınız boşa çıkmaz inşallah 😬 bebeği bırakacak birini bulursanız mümkün olur bence ya sütü sağıp bırakırsın eve

Çok değişikler sanıyorlar ki orda öylece duruyor hiç bir koruması yok gibi benimki diğer çocuklarda da böyleydi hatta doktora sormuştu bebeğe birşey olur mu diye doktor kahkaha atmıştı 🤦
Benim esim de ondan çok çekiniyor😆😆 bebege haksizlik ve ayip olacak gibi geliyor ona
Valla doğumdan sonra kendimi evlendigim ilk gün gibi hissedicem artık o kadar uzun zaman oldu ki 😂

Bebek kıyafeti var için uygun fiyatli alışveriş yaptıginiz siteler varmı kizlar?
merhaba. ben modamizbir.com diye bir siteden bir sürü uygu. fiyatlı bebek kıfayetleri aldım. aşırı kaliteli sayılmızlar tabi, ufak dikiş hataları, çok rahatsız etmeyen yamukluklar var ama ben memnun kaldım çünkü en fazla 3 ay giyecekleri kıyafetler sonuçta. fiyatlarına göre güzeller bence.

A a saçmalama ne demek özgüvenim kalmadı. Çocuklarımıza sapasağlam kavuşunca bütün güzel şeylerin yanında bir de anne olucaz, hem de taşşş gibi anneler olucaz 💁🏻‍♀️
Çok kilo aldım heryerim çatladı bacaklarım dahil yüzüm sivilce dolu hayatım boyunca bu kadar kötü hissetmemiştim hiç

Kıyamam güzelim sana ya ☹️ çok sinir bozucu ailelerin evli çocuğuna karışıp onu yönlendirmesi. Benimkinin ailesi de eşimi yönlendirmeye çalışıyor. Saman altından su yürüterek, bana duyurmadan gizli gizli yapıyorlar bunu. Yahu ben bu adamı 8 yıldır tanıyorum, olaylara ve durumlara nasıl tepkiler verir çok iyi biliyorum. Eşim de liseden beri yatılı okulda öğrenci yurdunda yaşamış insan velhasıl ailesinden çok daha iyi tanıyorum eşimi. Dolayısıyla bana söylediklerinden hangisi eşimin fikri hangisi ailesinin fikri şak diye anlıyorum... Ve ailesi hangi konuya böyle müdahale etse biz eşimle anlaşmazlık yaşıyoruz, tartışıyoruz. Şu 3. kişiler evliliklere o koca burunlarını sokmasalar eminim ki boşanmalar yarı yarıya düşer. Sorsan oğullarını çok severler, yuvası yıkılsın istemezler de hepsi palavraaaa, tek dertleri kontrol onlarda olsun... İnşallah kurtuluruz şu 3. kişilerden eşlerimiz gözünü açar da asıl ailesinin kim olduğunun, yıllar sonra yaşlanınca kiminle yastığa baş koyacağının farkına varırlar. Çok dua ediyorum senin için canım benim ♥️
Çok teşekkür ederim canım benim 🙏 insanın zaten o zoruna gidiyor. Kendi fikirleriyle değil ailelerin lafıyla hareket ediyorlar bunu bilmek insanı üzüyor

Taviz verme dicem adam gene sabah 5 te gelmiş eve. Bizim bi tanıdık vardı. Hanımla kavga ettigimizde cok mutlu oluyorum kafam cok rahat derdii cünkü arayıp sormuyo trip atıyo ben de o ara kafa dinliyorum derdi. O hesap hazır triplisin konusmuyon die sabah 5 te rahat rahat gelmiş. Yani olabilir zaman zaman misafirimiz gelir biz bile sabahı ederiz konusmakta. Ama siz zaten gerginsiniz.
Benim kocam sizin o tanıdık gibi. Bi ara bana da onu söyledi zaten. Gerginiz o da devam etsin böyle. Susup patlayacağımı biliyor. Ama ben hiçbir şekilde tepki vermeyeceğim çünkü içimdenn gelmiyor. Ben bişeyler düzelsin diye sinirleniyordum kızıyordum düzelsin diye uğraşıyordum ama şimdi öylr bi çabam yok çünkü düzelse de düzelmese de umrumda değil artkk

Benim yattığım katın bi alt katındaydı yenidoğan ünitesi evet canım özel bizimki de hastane. Şimdi eve geldik bebeği de gördüm hastaneden çıkmadan. 2 saatte bir kalkıyorum azcık yürümeye çalışıyorum ama ameliyat yeri cayır cayır yanıyor ya çok. Bebek cihazsız nefes alamıyor 15 gün dedi doktor şimdilik kalacak dedi emme refleksi daha yok burundan iki tane boru gidiyor birinden serum yapıyorlar birinden de besleniyor yavrucağzım ya kıyamam ben ona 🥲🥲 2125 gram olmuş ama ufacık minnacık ya
kilosu yine de çok iyi canım şükür. solunum belki 15 günden erken düzelir, ciğer geliştirici vurmuşlardı ya onun etkisi olur inşallah. o yüzündeki hortumları falan görünce benim de içim çok acıyor ama işte onların iyiliği için gerekli. biraz sabredicez 🥹 bize de 3 hafta demişlerdi inşallah en kısa sürede toparlayıp çıkarlar. ameliyat yerinin acısı da bir haftaya büyük oranda iyileşecek. sütünde gelişme var mı?

X