Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
biz eşimle seneler öncesinde bir avmde ufacık bir bebeğin arabasından yürüyen merdivenlere kafa üstü düşmesine şahit olmuştuk. Lütfen arabayla asla ama asla kemer bağlamadan gezdirmeyin ve gerekli her yerde asansör kullanın

Aynen ben değişik örtülerde kundaklarda bebegi sarıp pusete koyanlara bile şok oluyorum kemer baglanmıyo cünkü.

Kesinlikle doğru ben de aynı fikirdeyim puset içi minder diye bir şey çıkarmışlar şimdi kullanılması önerilmiyor kesinlikle.

Hurma yemeye 37den sonra mı başlıyoruz
DOĞUMU DOĞAL YOLLA KOLAYLAŞTIRAN YÖNTEMLER
37 hafta olduğumuz gün başlanması gerekmektedir.
✓ Hurma (günde 8-9 adet yenilenebilir, ara öğün)
✓ Kekik çayı, nane çayı, adaçayı (günde 2 bardak)
✓ Ananas, acı yiyecekler
✓ Meme ucu masajı (iki memeye de ayrı ayrı yapılır)
✓ Korunmasız cinsel ilişki (En etkili yöntemdir – ilişki yoksa doğal fitil)
✓ Ayak bileği masajı

Böyle bir liste vardı aslında elimde canım. Salı itibariyle 37 oluyorum ben de

Ayak bilegi ne alakaymıs ya. Eşim duymasın valla. En buyuk hobim ayak bacak masajı. Her türlüsüne okeyim de aksamları otururken ayaklarımı uzatmak ya da saç baş oksatmak. Genelde ayak uzatmak oluyo duysa yapmaz

Ayak bilegi ne alakaymıs ya. Eşim duymasın valla. En buyuk hobim ayak bacak masajı. Her türlüsüne okeyim de aksamları otururken ayaklarımı uzatmak ya da saç baş oksatmak. Genelde ayak uzatmak oluyo duysa yapmaz
Onu ben de anlamlandıramadım ama sevdiğim için sorgulamadım ben de bayılırım hepsine saçlarıma oynansın kollarımla oynansın

Onu ben de anlamlandıramadım ama sevdiğim için sorgulamadım ben de bayılırım hepsine saçlarıma oynansın kollarımla oynansın
Akupunktur noktasi ayak bileği iç kemikten kendi parmaklarınızla 4 parmak yukarısında bası yaparsanız uyarıcı oluyormuş

Korunmasız riskli olmaz mı enfeksiyon açısından. Bide ne farki varki korunmasizın acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…