Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bende 1 haftadır çok yoğun halsizlik baş dönmesi nefes alamam ve mide bulantısı vardı. Bugün akşam başımın dönmesi çoğaldı ve sancı girmeye başladı. Acile gittik. Kan testi aldılar. B12 vitamini değerim 45. TSH 9 çıktı. Yapabileceğimiz bişey yok doktor muayenesi ni bekleyeceksiniz ama bir bebeğe bakalım dediler kadın doğuma yönlendirdiler. Doktor muayenede canımı çok acıttı. Bir de üstüne dalga geçti. Narsist insanlardan nefret ediyorum. Ağlattı birde sen nasıl doğuracaksın şekerim dedi ilk defa mı muayene oluyorsun. Canın ne kadar tatlıymış ya falan dedi. Neyse eve gelene kadar ağladım sonuç yine nefes alamıyorum. Sanki astım hastası gibiyim

Troid ilacı kullanıyor muydun yükselmiş bayağı

Ahh senin konunu yakından takip ediyordum aynı haftalardayız ve benim de heran doğum gerçekleşebilir. Çok çok sevindim adına çok şükür bin şükür bana da biraz moral oldu Allah kokusunu da içine doya doya çekmeyi nasip etsin

Bugün gazımı da çıkarttım lavma yaptılar gece rahat çıkartmam için şimdi alıştım çıkartmaya başladım ve daha rahat gezinmeye başladım. İnşallah bir an önce büyüsünler de bu günlerimize gülelim kuzum ya bugün büyük ihtimal bizi çıkaracaklarmış taburcu olucaz muhtemelen bu arada sen napıyorsun bebek hala küvezde mi seninde Kusura bakma kendi telaşımdan senin halini hatrını soramadım çok yardım oldun burda bana Allah senden razı olsun kucağına bir an önce bebeğini almayı nasip etsin

İnşallah kuzum inşallah sende hayırlı güzel bir doğum yaparsın sağlıkla kucağına alırsın inşallah

çok şükğr canım bugünden itibaren artık her gün daha iyi olacaksın. benim bebeğim hâlâ küvezde. her gün süt sağıp götürüyoruz işte haftada 2 gün görebiliyoruz sadece. sizin hastanedeki sistem nasıl? istediğinizde görebiliyor musunuz? amiinn amin canım inşallah bebişlerimize bir an önce sağlıkla kavuşalım

Canım b12 düşüklüğü çarpıntı yapar acil dil altı b12 başlamalı doktorun.

Kızlar günaydın. Gebelik takibi uygulamalarında bu haftalarda B grubu strep testi diye bisey yazıyor. 35 36. Haftalarda yapılması gerekiyormus ama bana doktorum bundan hic bahsetmedi. yaptıran var mı , nedir bu ?

İnşallah canım şimdi doktorum geldi taburcu verdi bebek burada kalacak salı günü de beni kontrole çağırdı sezeryan yerime bakıcakmış bebeği günde sadece bir kez görme hakkımız var canım o da 5 dk sadece uzaktan bakıyoruz şimdi eve geçmeden son bi kere görmeye giricem artık bi daha salı günü geldiğimde görürüm sütümü de eşim getirecek hastaneye ben gelemeyeceğim bir an önce toparlanmam gerekiyor dinlenmem lazım

Bende 37 hafta oldum şaka maka ya ilk defa 37 haftayı gördüm gebeliklerimde ama aşırı zormuş bu haftalara varmak onu anladım doktorum bir an önce dogurmam gerektiğini söyledi çarşamba günü rahim ağzı açık olduğu için bütün enfeksiyonlarq açık durumdaymışım yürüyüş hurma yeme meryem ana otu yaptım daha hala gelmiyor bu bıdık ne yapıcam başka ben

ya yine de her gün göstermeleri iyiymiş. bizde neden böyle yapıyorlar anlamıyorum özel hastane bi de senin de özeldi di mi? dinlen dinlen bu ilk hafta günde 5-6 kez on dk da olsa kalk yürü canım ama onun haricinde booolll boolll ye iç yat tam anlamıyla bebeğin ciğerleri gelişmiş mi, emme refleksi nasıl?

Merdiven inip çıkma. Çömelerek yer silme Ananas korunmasız ilişki

Sen ne yapıcagının teminatını vermiştin işe yaramadı mı

Gecen gün bi haber görmüştüm kızlar. En kücük prematüre. Bir de bu puset konusu var orda burda değişik değişik minderler türedi puset içine. Her seferinde doktorlar uyarıyo kullanmayın diye. Bir de puset örtüsü mevzusu var. Eşimde cok pimpirikli katiyen aldırmıyor bana cocuk hava almıyor diye.

Eklentiler

• IMG_3761.png
    356 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_3751.jpeg
    116,8 KB · Görüntüleme: 87
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…