Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Aa biz mama verirken vermiştik sorun olmamıştı 2-3 kereyi günde mi haftada mı veriyorsun? Off inşallah sıkıntı olmaz Ben de pes etmem ama umarım bebiş de sıkıntı yapmaz
Ay nasıl açtı o kadar sardım altına sıkıştırdım ya eşimi bile uyandırdım sen mi açtın diye
Eller kollar güçlendi iyice
Yaa ben de çok aşırı üstüne düşmezdim çünkü gelişimi normal görünüyor, uykuya geçişte çok zorlanmıyor, çişli bez sayısı fazla vs. ama eşim çok takıyor. Doktor olumsuz bişey dese inanılmaz moral bozuyor, o yüzden doktora gitmeden bi bakalım dedik yine bozuldu moraller. Hemen mama verelim diyor eşim, ondan kavga ediyoruz. Ben de çocuk aç kalsın demiyorum ama önce bi anne sütüyle deneyelim diyorum. Umarım doktor da beni destekleyici şeyler söyler Yaa yerim minnakların yorulduğu belli oluyor zaten emmede ama banyoyu bilmiyordum

Aaa bende de aynı durum var. Ben 0'ım eşim de A. Bizde de olabilir mi böyle bir sıkıntı?
İnşallah olmaz ama öyle bir ihtimal varmı Önemli olan senin ve Çocuğun kan grubu uyumu diye anladım ben. bizde bir çok etken bir araya geldi.
kan uyuşmazlığı
düşük doğum kilosu
biraz erken doğması
siz de sadece kan uyuşmazlığı varsa belki de olmaz bilemiyorum. Ama dikkat etmen lazım. Doktoruna bir danışabilirsin bence

Eğer süt sağma makinesi alacaksanız Ben Philips'in aventinden memnunum onu tavsiye edebilirim. şu an hastanede onunla süt sağlıyorum. Hem pratik hem güçlü motorlu. pembe olanını kullanıyorum, yeşil ile farkı bilmiyorum Biz ebebek'te olanı almıştık

Oğlanı yarım kundak yapıp yatırmıştım emzirmeye uyandım kundak tamamen açık kendi mi açtı ben mi açtım nasıl açıldı hiç yapmadım mı yoksa kafamda deli sorular
Biz baya 2 tur dondürmeli kundak yapıyoruz onu da açıyor acana kadar rahat edip uyuyamıyo. Eskaza yorulursa acarken uyuyakalıyo sonra uaynıp tamamlıyo işi. Gecen gün kundagı yuzune cekmiş cıkarıcam die. Müslün kundaktı ama cocuk yok kaybolmus aklım cıktı. Hemen fermuarlı kundak aldık ondan daha kurtulamadı

Benim bebişim çok sinirli ya herkes saçmalama bebek sinirli olur mu diyo ama öyle bence

İki tane fermuarlı denedim ikisinin de boynundan tek kolunu çıkardı ben de boğulcak diye korkuyorum ya şu cırtlı yarım kundaktan mı alsam acaba

Benimki aventle ememiyor ya ucu sert geliyor heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…