Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Sıvı tüketmeye çalışıyorum ama böyle tuvalete gitmesi de çok sıkıntı ya ıkınamadığım için afedersin işerken çok zor oluyor ne içsem çiş olarak geri dönüyor 15 dk içinde

Kızlar mide yanmasından ölcem şurup içtim işe yaramadı ilk defa. Bi kaç şey önermiştiniz burda ama hiç hatırlamıyorum

oyy annesinin kuzusuu bizim de öyleydi ama ilk doğduğu gün böyle biraz buruş buruş oluyorlar yarın öbür gün çok daha iyi gelecek sana. 2 kilo da hiç kötü bir kilo değil eminim birkaç güne yüzü daha belirgin olur. inşallah o kadar güzel büyürler ki bu günlerini hatırlayıp gülümseriz

Ay bende çok heyecanlıyım 22sinde çatı muayenem var bakalım ne diyecek doktor
Valla benimde cuma günü randevum var bilmiyorum çatı muayenesi yapar mı nstde sancıda çıkmıyor 37 38 de çatı kontrolü yaparız doğum olmazsa demişti doktorumuz korkuyorumda acır mı diye

Ay kızlar kaç gündür forum okuyorum sırf kaynana muhabbeti. Benimde ilk doğumda olmustu böyle arayıp sormamıstı bile kontrol diye gidip acil doğuma alınınca ananlara haber verme doğurmam yoksa diye hastaneyi inletmiştm demekki genelde herkesin kaynanası böyle sorunlu, içim rahatladı biraz ne yalan söyliyim. Biz aynı mahalledeyiz ben gurbet geliniyim, ilk çocuğumda alerjik birde, vücudunun heryeri egzama yara bere ben bunalımdayım o yüzden. Bide üstüne kaynana falan arayıp sormayınca iyice bileniyorum depresyona baglıyorum. Off derdim cok valla çocuklarım sağlıklı olsunda kaynana falan umrumda değil artık ne hali varsa görsün

Ay bilmiyorum ki canım 40tan önce gelirse de bi anda gelecekmiş gibi hissediyorum inşallah çok yormaz bizi bıdıklar zaten yüz felcidir tırnak batmasıdır odur budur derken mahvoldum çok zorlu manevi bi süreçten geçtim şu son 3 ayımda bari bebişim vakitlice hayırlısıyla gelsin

Yarım anne ne ya Allah aşkına okuyunca sinirden hopladım yerimde

40 ta çok geldi bana 38 hafta iyidir büyüdükçe daha da zor doğurmak neyse sağlıkla gelsinler de

Valla benimde cuma günü randevum var bilmiyorum çatı muayenesi yapar mı nstde sancıda çıkmıyor 37 38 de çatı kontrolü yaparız doğum olmazsa demişti doktorumuz korkuyorumda acır mı diye
37+3e denk gelcek işte ben korkmuyorum nedense ya komple elini sokmıcak sonuçta

Oyy minik kuş o kadar hızlı büyüyecek ki hayret edeceksin. Sağlıklı çok şükür bundan sonra her gün daha güzel olacak annesi merak etme

Gözünaydın canımm sana da çok geçmiş olsun.. inşallah bir an önce kavuşursun kızçenle. çabucak toparlarsın eve geçince de sütün iner merak etme

Elle sağmayı dene.ilk başta bir iki damla geliyor zaten. Sonra yavaş yavaş 3-4 ml çıkıyor makina pek çekmiyor ama uyarı veriyor bence

Hala düğün derdinde ne düğün sevdasiymış arkadas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…