Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Hayırlı olsun canım bebiş de çok kalmicakmis bı an önce kavuşursunuz inşallah

Saçmalama kendini asla suçlama içinden bi insan çıktı senin ve 7 kat dokunun kesildiği tek ameliyatmış sezaryen. Canım sen annesin elinden geleni yapıyosundur ama strese girme etkiler sütünü. Bol bol sıvı tüket mümkün oldukça uyu çoğalacak sütün❤

Benim bebise dönmüş o da sen yine de bı kactane yenidoğan alsaydın ilk doğduğunda çok degistiriliyomus zaten fazla olmaz bence yine de sen bilirsin

Lütfen hemen bu düşünceden çık daha bir yıl olmuş ikinci kere ameliyat oluyorsun naz yapıyor gibi gören varsa yatırıp kessinler bakalım iki kere aynı yerden kıpırdayabiliyor mu

Ay maşallah size Rabbim sağlık versin şifa versin korusun oğlunu da seni de inşallah senin ve evladının durumunu ekstra merak ediyordum SAT günlerimiz aynı olduğu için Bebeğinin iyi olduğunu duyduğuma gerçekten çok sevindim yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin inşallah az kalmış ailecek eve gitmenize ara ara buraya girin haber verin bize, aklımızın bi tarafında siz varsınız öyle doğurdum bitti yok

İnşallah ya şimdi bebeğimi görmeye gittim tekerlekli sandalyeyle zor da olsa hemşireler yardım ettiler üstümü giydirdiler ellerimi felan yıkadılar ya bebeğim gözüme o kadar ufak geldi ki ağlıcaktım öyle görünce ya o kadar minik ki 2 kilo olmasına rağmen yüzü gözü hiç belirgin değil kimseye benzemiyor şuan ne bana ne babasına bir an önce toparlansın yavrum onu öyle ufacık görünce içim cız etti çok fena ya rabbim ona uzun ömürler versin bir an önce büyüsün

Yok vallahi güzelim sancıda yok. Başka bişeyde yok arada bir toplanıyor yatarken o kadar hareketleride maşallah çok yerinde
Aynıyız yavrum biz haftalar geçiyor hiçbir fark yok toplanıyor hareket ediyor ayaktayken yada çok yediğimde karnım sertleşiyor yatınca geçiyor 40. Haftaya kadar bekleyecek miyiz acaba diye düşünmeye başladım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…