Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Açılmayı sağlayan bence kasılma olması rahimden aşağı bebek itildikçe açılma oluyor onu da kasılmalar yapıyor bahsettiğin ağrılar çok şiddetli değilse ve ara ara gelip gidiyorsa bu haftalar için normal sanırım

Böylelerine sevdirmeyeceksin bile.

Canım yakında idrar verdin mi hiç? İdrar yolu enfeksiyonu belirtileri gibi geldi bana

Bir şeyleri mi kafaya takıyorsun düşüne düşüne sabah ediyorsun
Bilmiyorum kuzu ya yoruluyorum da bütün gün ama akşam olunca uyku tutmuyor kalkıp devamlı bırseyler yıyorumm onu gectım hanfendının neresı gelıyorsa sol tarafımı küçücük yumruk gibi dısarı çıkarıyor devmlı hareket halınde

Ya sağolsun aradı sordu ilgilendi de ben kendisinin huylarından pek hoşlanmadığım için en çok ona gerilcekmişim gibi geliyo öpüşmeye falan bayılır şap şup öpcek diye aklım gidiyor
Yaklasmaya kalkanları direk uyarıcam ben valla beşiğinden kaldırmayı düşünmüyorum. Sadece annem ve eşimin dokunmasına izin veririm. Yaklasana “kucaga almıyoruz uzaktan sevelim “diyip defedicem. Alınan alınsın. Zaten hiç birini sevmiyorum karsı taraftan

Ben inek gibi oldum d cup bile olmayacak nerdeyse ama şişkinliği indi nedense 8. Ayın başına kadar taş gibiydi birden yumuşadılar
Yaaa benim de öyle kızlar Ben d cuptan e’ye geçtim valla hamileliğim boyunca en çok sütyen işi zorladı. Durup durup büyüyor Şimdi de emzirme sütyeni alayım dedim bu boyuta doğru düzgün bulamadım hala, son umut H&M’e bakıcam bakalım. İnşallah bebişlerimize bol bol süt olur da boşuna taşımamış oluruz

Yok çok hafif bir ağrı kendini belli ediyor sadece o kadar. Karnım en ufak hareketimde taş gibi oluyor artık kıpırdamaya korkuyorum

Ya ben anlamıyorum hastanede yatınca iyiyim eve gelmek yaramıyor. Serum haricinde aynı ilaçları kullanıyorum serum da bu kadar mı fark yaratacak anlamıyorum. Ayağa da kalkmıyorum yatıyorum sürekli ayakta 1 saat geçiriyorsam anca. Doktorum da diyor seni eve yollamaya korkuyorum sancılanıp geliyorsun. Gerçi onun sancı dediği 20-30 arasındaki 2 sancı başkası olsa o kadar küçük bi sancı için yatış verir mi emin değilim

Kızlarrr bi sakin olun kalp kırmayın tabiki çocuğunuzu şapur şupur öptürmeyin kimseye ama kendi annemiz nasıl kucağına alabiliyorsa kayınvalidede alacak kucağına tabiki de kırmadan uyarın ama ortamı germeyin zaten soğuk tutumunuzdan anlayan anlar anlamayan içinde eşinizi devreye sokun. Malesef sütün psikolojiyle çok alakası var kendinizi strese sokup sütünüzü kesmeyin zaten ilk zamanlar süt gelsin diye çok uğraşıcaz. Eleştirmek için demiyorum sadece o gün herşeye endişelenicez zaten bide şimdiden kurmayalım kendimizi

Aynen öyle ufacıcık olacak mideleri, bi kaç damla bile yetecek aslında o yüzden endişelenme, vücudun en iyisini bilir ve yapar

Evet bu sebepten sütümüz etkilenmesin aman korktum bak şimdi. Hemen eşime soyliyim bak sütüm kesilir falan diye o belki benden önce müdahale eder bazı şeylere de bana hiç gerek kalmaz benim ki pasif kalır diye düşünüyorum gerçi ne anneci ne değil ortaya sabitlemiş kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…