Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Memelerim zaten büyüktü şimdi şimdi cumhuriyetini ilan ettiler. Sonrasını düşünemiyorum 😐 ucunda hassasiyet ve hafif acıma başladı. Ama süt gelişi vs. Yok. Bakalım yeter ki sütümüz gelsin doğduklarında da 🙏🏽
Ben inek gibi oldum d cup bile olmayacak nerdeyse🤦‍♀️ ama şişkinliği indi nedense 8. Ayın başına kadar taş gibiydi birden yumuşadılar

Burada yazdım mı bilmiyorum ama BAT ı beklediğimiz önceki forumda yazmıştım. Belki orada görmüşsündür 😁 Velhasıl garip bir aile içine düşmüşüz 😂 Allah yardımcımız olsun 😂 Ben çocuk konusu başta olmak üzere sert olma kararı aldım açıkçası. Yoksa çok yüz buluyor haddini aşıyor. Küsersede küssün, ağlayarak günlüğüne yazabilir. Allah korusun çocuğum hasta olup ben ağlicama o ağlasın :21:
Haklısın gerçekten önceden o üzülmesin bu kırılmasın derdim ama annelikle beraber değişti kafa yapım hiç umrumda değil bizden değerli değiller 😀

Ayy benimkiler de öyle 🙁 uçları çok hassas, boyutu kocaman, teyzeler gibi mememin yanlarını sıvazlayıp duruyorum ağrıdıkları için 😅 Hamilelikten önce 85 D veya 90 C giyiyordum. Şimdi 100 D - 105 D oldu... Süt inince sütyen yerine paraşüt takıcam herhalde 😂😂 illa ki sütümüz gelecek kuzum bu arada bunu kafaya takma. Stres anında vücut kortizon salgılar ve kortizon doğumu da süt üretimini de frenler. Akışına bırakıcaz, nasılsa aç kalmicak bebeklerimiz Allah'ın izniyle inşallah 🥰🙏🏼
Aynıymış bizim ölçülerimiz😀 pazardan bez babaanne sütyeni aldım ben battal boy bütün hamileliğimde onu giydim resmen😁

Haklısın gerçekten önceden o üzülmesin bu kırılmasın derdim ama annelikle beraber değişti kafa yapım hiç umrumda değil bizden değerli değiller 😀
Tabi canım 💁🏻‍♀️ Hayır bi de hamile olan biziz, doğum yapacak olan biziz, lohusa olacak olan biziz. Biraz da onlar hal ve hareketlerine dikkat etsin, biz üzülmeyelim diye uğraşsınlar bakalım :KK36:

Ayy benimkiler de öyle 🙁 uçları çok hassas, boyutu kocaman, teyzeler gibi mememin yanlarını sıvazlayıp duruyorum ağrıdıkları için 😅 Hamilelikten önce 85 D veya 90 C giyiyordum. Şimdi 100 D - 105 D oldu... Süt inince sütyen yerine paraşüt takıcam herhalde 😂😂 illa ki sütümüz gelecek kuzum bu arada bunu kafaya takma. Stres anında vücut kortizon salgılar ve kortizon doğumu da süt üretimini de frenler. Akışına bırakıcaz, nasılsa aç kalmicak bebeklerimiz Allah'ın izniyle inşallah 🥰🙏🏼
Omzumuzdan arkaya savururuz artık 🤣😅 aynısı ben 🤭
Ah be ben biraz şu süt gelmemesinden korkuyorum galiba. Bütün tuşlara basıyorum anne sütü kaşığı, yok tarifler yok eğitimler falan derken biraz abarttım sanırım. Ben emmemişim, bilinçaltı sanırım, aynı şeyi yaşamasını istemiyorum 🥲 Annem de hassas bu konuda, kıyamam ona ❤️
Ama haklısın canım benim ne kadar rahat olursak her şey o kadar yoluna girecek hızlıca biliyorum. ☺️ ilk gün misket kadarmış mideleri zaten, azıcık bile gelse yetecek Allah’ın izniyle 🥰🌸🙏🏽

Ben inek gibi oldum d cup bile olmayacak nerdeyse🤦‍♀️ ama şişkinliği indi nedense 8. Ayın başına kadar taş gibiydi birden yumuşadılar
Benim de öyle, ucu hariç hassasiyet te yok ve yumuşadılar. Biri sağa biri sola bakıyor, tanıyamıyorum kendilerini 🥲 Lakin saygım sonsuz onlara, yeter ki sütlesinler kızanımı 😂

Saat kaç oldu resmen yenı gün doğdu ben hala uyanığım bırınız şu uykuya çağre bulun bünyem dayanmaz oldu, 😞😞😞

Saat kaç oldu resmen yenı gün doğdu ben hala uyanığım bırınız şu uykuya çağre bulun bünyem dayanmaz oldu, 😞😞😞
Uykun mu gelmiyor karnından mı yatamıyorsun? Ben bir önceki gece sadece 2 saat uykuyla yataktan kalkınca bu gece baygınlık geçirmişim 8 saat uyku gösteriyor saatim 😬

Ay işimiz zor valla ya yüzünden öpmese elinden öper mutlaka şap şup öper bi de asla laftan anlamaz heeer şeyin en iyisini o bilir çünkü🤦‍♀️ galiba en baştan kuralları koymamız lazım yoksa önünü alamayız. Sadece senin mi çocuğun oldu diyen olabilir ama banane yani ben taşıdım doğurdum kime ne.
Bizdede tam tersi kocam takık kimse almasın kucağına kızımı diyor. Ee benim annem alır hevesinden🤣🤣

Al birini vur ötekine 😂 Benimki yine akıllıymış, koz yapıyor kendine. Eşimle telefonda konuşurken eşime soruyorlar nasıl iyi mi gelin ve torun diye 😂 Bana da anca Instagram'dan salak saçma videolar atsın 😂😂 Görümcelerim desen bi kere telefon açıp "abla iyi misin, sağlığın yerinde mi, bi ihtiyacın isteğin var mı" diye sormadılar hiç sağ olsunlar 😂 Tabi doğumdan sonra bunlar yol su elektrik olarak geri dönecek de haberleri yok henüz 😂😂😂
Ay bende bu konuda kırgınım açıkçası benim bizzat kv ile hiç bir sıkıntım olmadı ama kaynımla tartıştım ondan sonra mı böyle oldu bilmiyorum, eşimi arayıp gelin iyi mi diyorlar eşimde iyi diyorlar o kadar, özellikle acillik olduğumdan beri 1 kez bile hususi arayıp nasılsın denmedi, oğlumu arayıp görüntülü seviyorlar sürekli o arada da beni soruyorlar bişey demiyorum onlarında torunu tabi ama şuan bile gelinmedi yanıma yalnızım, temizliğe 2 gündür birini alıyorum haftaya oğlan için yardımcı başlayacak, gerçekten zor durumdayım küçük bebek evde hamile halimle,büyük görümcem gelicekmiş ondan sonra geleceklermiş falan filan, şunu anladım ki asla kız la gelin aynı olmuyor…

Uykun mu gelmiyor karnından mı yatamıyorsun? Ben bir önceki gece sadece 2 saat uykuyla yataktan kalkınca bu gece baygınlık geçirmişim 8 saat uyku gösteriyor saatim 😬
Uyku tutmuyor kuzu ya karnım zaten hareketlı gecelerı cosuyor resmen

kızlar aranızda regl sancısı gibi sancı yaşayan var mı? 2 gündür regl olmadan 1-2 gün önce hafif hafif sancı olur ya öyle sancım oluyor. Nst bağlıyken de olmuştu sancı çıkmadı ama açılma mı oluyor acaba diye korkuyorum. Dün tekrar taburcu oldum yarın kontrolüm var diye gitmedim hastaneye. arada karnım da sertleşiyor biraz da midem bulandı doğuracak mıyım ne

X