Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ben almadım ya örtü kullanicam zaten genelde arabada duruck hep puset bu hastane çıkışı içinde gerek duymadım

Hiç gerekli değil bu sıcakta çocuğu kaynatır o örtü bence

Fikirleriniz için teşekkür ederim kızlar. Ben de çok gerekli olduğunu düşünmüyorum almayacağım sanırım

Kızlar sorması ayıp cinsel ilişki sırasında sizde de kasılmalar oluyor mu sanki o anlarda karnım daha çok sertleşiyor ama sonra geçiyor önemli bişey değildir dimi doktorum hiçbir zaman yasaklamadı
Bende de oluyor o anlarda bi tedirgin oluyorum hatta ama çok şükür bir sıkıntı olmadı bu güne kadar

Bende oluyor 2 haftadır amniyon sıvısı olduğunu sanmıyorum çünkü rahim ağzım bebeklerin sıvısı falan kontrol edildi açıklık yoktu. Bence yavaştan altımıza kaçırmaya başladık
Benim de bakıldı aynen bir sıkıntı yoktu suyunda da aynı şekilde ama tedirgin de oldum ya dediğin de olabilir bilmiyorum ki hava da sıcak ne yaşıyoruz biz böyle

Kızlar sorması ayıp cinsel ilişki sırasında sizde de kasılmalar oluyor mu sanki o anlarda karnım daha çok sertleşiyor ama sonra geçiyor önemli bişey değildir dimi doktorum hiçbir zaman yasaklamadı
Benim de son seferden sonra biraz tetikledi sanki ağrıları canım , doktorum 4 hafta korunmalı olsun dedi bundan sonrası için çünkü sperm in içinde bir madde rahmi kasıyormuş, zaten son haftalarda normal doğum isteyenler için korunmasız ilişki tavsiye ediliyor

Kızlar puset örtüsü gerekli mi sizce? Nedense bana pek gerekliymiş gibi gelmiyor ama tüm ihtiyaç listelerinde de görüyorum arada kaldım
Nisandaydı ilk doğumum bide özenip sade bi model alıp üstüne kanaviçe yaptım nerdeyse hiç kullanmadım bunda da gereği yok asla gerekli bişey değil ya neden bu kadar moda bilmiyorum

Çok yoğun gelmiyor ama azıcık azıcık

ben herhangi bi müslin örtü örterim diye düşünüyorum canım, almadım şahsen

Nisandaydı ilk doğumum bide özenip sade bi model alıp üstüne kanaviçe yaptım nerdeyse hiç kullanmadım bunda da gereği yok asla gerekli bişey değil ya neden bu kadar moda bilmiyorum
Sağolun kızlar netleşti kafamda iyice zaten puset de çok uzun süre kullanılan bir şey değil gerek yok hiç. Benim olmuşken en iyisi olsun huyumdan dolayı bi dolu para vermiyim şimdi onu daha zaruri bi ihtiyacını alırım

Bazen iş çamaşırım çok ıslanıyor su mu idrar mı akıntımı anlamıyorum
İdrar kaçırıyoruz kuzum şuan bnde 1 haftadır yaşıyorum aynı durumu korkmuştum su mu diye sonra idrar olduğunu anladım çok yoruldugum zamanlarda oluyor özellikle bebiş baskı yapıyor artık mesaneye lavobadan çıkmadan tekrar ıslanıyor çamaşırım

Benim de tam böyle oluyor inşallah idrardır ya yarın kontrolüm var tekrar bakılır suyuma bide sorarım inşallah

Evet evet özellikle benimde tuvalet sonrası oluyor panik yapmamaya çalışıyorum rabbim zamanında doğum nasip etsin çoğu şeyimde eksik biraz sıkıştık ağustosta alalım maaaşla dedik

Evet evet özellikle benimde tuvalet sonrası oluyor panik yapmamaya çalışıyorum rabbim zamanında doğum nasip etsin çoğu şeyimde eksik biraz sıkıştık ağustosta alalım maaaşla dedik
Amin kuzum bebiş hareketleri falan yerindeyse korkulcak birşey yok az kaldı Allah'ın izniyle. Alınacaklar hiç bitmiyor ki ben marttan beri parça parça alışveriş yapmıyorum son zmana kalmasın diye ama hayla alıyorum ve alacağım şeyler var. Bebiş rıskıyla bereketiyle gelir derler bizim bebeklerimiz de evlerimize bolluk bereket getirsin inşallah sıkışık durumdan kurtulun biran önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…