Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
İlk defa oldu kuşum geçen haftalarda herşey normaldi acaba dedim yanlış bişey mi yapıyorum

Biz bi kere denedik ikimize de gülme geldi bi daha da yeltenmedik hiç bende de hiç istek yok zaten başından beri
Ben eşimle sadece kurban bayramında bir araya geldim hiç hamile değilmişim gibi yaptık ama o zaman 25-27 haftalıktım. Şimdi yapabilir miyim bilmiyorum çünkü ben yataktan bile çok zor kalkıyorum

AA bunu öğrendiğim iyi oldu çok sağol canım

Kızlar puset örtüsü gerekli mi sizce? Nedense bana pek gerekliymiş gibi gelmiyor ama tüm ihtiyaç listelerinde de görüyorum arada kaldım
Canım ben hem emzirme örtüsü hem puset örtüsü olarak kullanılan var ondan aldım. Müslin olduğu için güneşten koruyacağını da düşünüyorum açıkçası

İlk defa oldu kuşum geçen haftalarda herşey normaldi acaba dedim yanlış bişey mi yapıyorum
Bebiş aşağıya daha çok baskı uyguluyor her geçen gün bundan dolayı olduğunu düşünüyorum yinede doktorunla da paylasirsan bu konuyu en doğrusunu o söyler bana göre biraz daha sıkın dişinizi bebişten sonra ne yaparsanız yapın

Bebiş aşağıya mı vuruyor anlamıyorum çişim geliyormuş gibi oluyor tuvalete gidiyorum yok çok baskı yaptığı için sanırım bana öyle geliyor ya sinir oldum bu duruma gene tuvaletten çıkamaz oldum

35 olduk

Geldim burdayım kızlar dogumhaneden servise çıktım şimdi ağlamaktan bitap düştüm çocuklarımı çok özledim arayıp arayıp ağlıyor onlarda Anne seni özledim diye yarın doktorum gelince ya beni çıkar ya da ben kendim giderim diyeceğim dayanacak gücüm kalmadı 5 gün bitti 6. Güne geldim nidicart yüzünden doğum ilerlemedi 3 cm açıklık var düzenli sancılar devam ediyor günlerdir aynı durumdayım hapishane gibi doğumhaneye tıkıldım kaldım geziyorum arada çıkıp ama çok sıkıldım çocuklarımı çok özledim gözümde tütüyorlar evimi yatağımı mahallemde uçan kuşu bile özledim ya yarın son ya onlar çıkarır ya da ben kaçarım burdan YETER

ay çok zor bir durum allah yardımcın olsun
Bebiş yaşam sınırını geçtiği halde neden doğurtmuyorlar 6 gün o sıkıntıyı çektiriyorlar?

ay çok zor bir durum allah yardımcın olsun
Bebiş yaşam sınırını geçtiği halde neden doğurtmuyorlar 6 gün o sıkıntıyı çektiriyorlar?
1 gün bile çok kıymetli imiş de küveze girmesini istemiyorlarmış da ne kadar doğurmak istiyormuşum ben de ya bunaldım bunaldım tek karnımdaki yok ki evde de bekleyen 2 tane evladım var benim psikolojileri bozuldu yavrularım her gün ağlıyorlar ne zaman geleceksin diye buraya da gelemiyorlar almıyorlar çocukları. Ya gonderecek ya da kacacagim yarın başka çare yok bişey hissedersem zaten gelirim neymiş sancımı hissetmiyormusum ya evde doğurursan mış yarabbiiiiiiiii

Kuzumm çok zordur tahmin edebiliyorum Allah yardımcın olsun inşallah

kaç haftalık oldu ki? ya bir yandan haklılar bir gün bile çok önemli ama bir yandan da senin psikolojin bozulur orada bir de tek başına. ilacı sana verseler evinde kullansan olmuyor mu? yani doğum başlayınca da mecbur koşa koşa geleceksin sonuçta

kızlar ben yarın doğuma gireceğim hâlâ inanamıyorum ya bir yandan büyük bir heyecan var ama bir yandan içim acayip buruk. o kadar küçük ki yavrum kucağıma bile vermeyecekler belki bana dua edin olur mu hamilenin duası kabul olur derler. inşallah kolaylıkla tez zamanda bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alırız iyi geceler herkese.

Ayy çok heyecanlı gerçekten Allahım ikinize de sağlık, güç kuvvet versin kolaylıkla kavuşun inşallah birbirinize dualarımız seninle olacak canım bizi de haberdar et

İlaç yan etki yaptı elim ayaklarım yüzüm bacaklarım heryerim şişti taşikardi yaptı midemi delmiş gibi yaktı o yüzden evde vermeyi reddetti doktor . En son kullanmam gereken ilacı 2 gün önce aldım şuan ilaç almıyorum rutin tansiyon ateş ve nst takipleri yapılıyor nst de hala sancı çıkıyor 3 cm açılma oldu ve lekelenmeler devam ediyor diye eve yollamıyor . Şuan 35+3 olduk . Annem doğumhane kapısında sedyelerde yatıyor o gündür perişan olduk resmen

Kocalardan bahsetmişken
5 gün bitip 6 . Güne girdim eşim sadece ilk yattığım akşam geldi ziyarete daha da görmedim koca kişisini gelmedi . Tamam evde boya badana alçıpan yapıyorduk onları bitirmeye çalışıyor. Ayrıca işe de gidip geliyor ama bunlar gelmemesi için bir bahane değil insan yarım saat gelir döner hastane ile ev arası 15 dk sinirlerim tepemde eve bir gideyim tepeliycem yemin olsun burnundan fitilll fitiiiilllll getiricem kan içirip kızılcık şerbeti kusturucam kendisine . Zaten kaldım bir başıma kendimi kimsesiz hissettim acayip derecede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…