Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar az az suyu gelen var mı, burda sanki okumuştum bi ara, bende kendimden şüpheleniyorum sanki arada su gibi birşey geliyor ama az tabi ki

Kızlar az az suyu gelen var mı, burda sanki okumuştum bi ara, bende kendimden şüpheleniyorum sanki arada su gibi birşey geliyor ama az tabi ki
Bende oluyor 2 haftadır amniyon sıvısı olduğunu sanmıyorum çünkü rahim ağzım bebeklerin sıvısı falan kontrol edildi açıklık yoktu. Bence yavaştan altımıza kaçırmaya başladık 😂😂

Kızlar puset örtüsü gerekli mi sizce? Nedense bana pek gerekliymiş gibi gelmiyor ama tüm ihtiyaç listelerinde de görüyorum arada kaldım

Kızlar puset örtüsü gerekli mi sizce? Nedense bana pek gerekliymiş gibi gelmiyor ama tüm ihtiyaç listelerinde de görüyorum arada kaldım
Ben almadım ya örtü kullanicam zaten genelde arabada duruck hep puset bu hastane çıkışı içinde gerek duymadım

Kızlar sorması ayıp cinsel ilişki sırasında sizde de kasılmalar oluyor mu sanki o anlarda karnım daha çok sertleşiyor ama sonra geçiyor önemli bişey değildir dimi doktorum hiçbir zaman yasaklamadı

Evet 1 haftadır başladı bende
Kaç haftalıktin kuzum sen biz yarın 33 olacağız
Benim hamileliğin başından beri var ve devam ediyor canım
Hamilegin ilk başında bnde de vardı ama kesilmişti 2 gündür var çok az
Var kuzum ama 6 aydan beri vardı bende sorun yok dedi doktor ama çok yoğun değil
Benimde çok yoğun değil 2 gündür var doğum yaklaştığı için mi diye düşünüyorum ama doktoruma soracağım bu durumu kontrolde

çoğumuzun ağustosta patır patır doğuracağını kabul edersek ağustos eylül sıcağında çocuğu örtülerle bezeli bir alanda tuttuğumuzda büyük ihtimalle fenalık geçirir ha kış bebeği olsa soğuktan korur derdik de yaz bebelerine hiç gereği yok ya

Kızlar sorması ayıp cinsel ilişki sırasında sizde de kasılmalar oluyor mu sanki o anlarda karnım daha çok sertleşiyor ama sonra geçiyor önemli bişey değildir dimi doktorum hiçbir zaman yasaklamadı
Karnımız büyüdüğü için rahat edemiyoruz rahim uyarılıyor baskı olduğu için haliyle kasılmalar çok normal. Benim doktorum ilk aylarda yasaklamıştı sonra serbest etmişti ama artık karnım çok büyüdü cinsel isteğim de azaldı zaten ilişki durumu sıfır yani bizde riske de atmak istemiyorum açıkçası

çoğumuzun ağustosta patır patır doğuracağını kabul edersek ağustos eylül sıcağında çocuğu örtülerle bezeli bir alanda tuttuğumuzda büyük ihtimalle fenalık geçirir ha kış bebeği olsa soğuktan korur derdik de yaz bebelerine hiç gereği yok ya
Doğru dedin ya ben özenip almıştım hem minderi hemde örtüsünü ama senin dediğin de mantıklı

X