Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Sen hangi markayı kullanıyorsun canım ?
Ben mineral filtreli olan güneş kremlerini tercih ediyorum. Mineral filtreli olanlar da biraz yoğurt kıvamlı oluyor. Heaven on earth bana daha sürülebilir geldi. Daha ince yapılı. Bana uyuyor ama size uyar mı bilmemz. Instagramda icerikleri_ne diye bir hesap var. Ordan da bakıyorum içeriklere.

Kızlar kapı süsü bakan var mı aranızda yada yaptıran 🥰 bu görseldekini beğendim fiyatı 600₺ dedi piyasasını bilmediğim için ucuz mu pahalı mı fiyat algım karıştı dolandırlmak istemiyorum 🤭Eki Görüntüle 3437384
Cok guzel ben daha yatagini bile almadim ne guzel sizler neler yapiyorsunuz bayildim hersey pahali fiyat kavramim yok benim kuzum

damlasu14 damlasu14 canım yazamadım. Günaydınn . Dün konseye girdim ordan şehir hastanesine sevk edildim takip orda yapılacak. Mevcut durumla doğsun ameliyat edelim diyor doktorlar . Takip yapılacak durum kötüye giderse de gebelik sonlanacak . Bakalım şimdi bekliyoruz en iyi ihtimalle 1 ameliyat ile sağlığına kavuşur yavrum inşallah
Ayy Allah buyuktur en azindan sansi yuksek gin dogmadan neler dogar insallah sana cok dua ediuorum

Canım yatmasan da alınıyor ben okuldayım sürekli 26 saat dersim var git gel öğrencilerle uğraş çok enerji harcıyorum ama yinede almışım yani şimdi tatilde evdeyim bakalım ne olacak inşallah 100 kilo olmam 😅
😁😁😁😁😁veririz ne diyeyim uzmeyelim😁😁

Eklentiler

• 20240604_094058.jpg
    20240604_094058.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 126
Arkadaşlar Atlas ismi nasıl sizce 🤭 Karar veremiyorum bir türlü. Eşim Atlas dedi sonra bende baktım yardımsever güçlü iyilik yapmaya çalışan anlamı var o anlamını çok beğendim ama dünyayı omuzlarında taşıyor. Sonra diyorum oğlumda dünyanın yükünü taşımasın sonra 😄 Var mı hiç Atlas tanıdığınız karakterleri nasıl 😊
Var canim ama daha yasi kucuk atlas guzel isim

Kizlar banyo yapıyordum su geldi gibi oldu snra dedim herhalde idrar dur diye düşündüm snrada kanamam oldu hemen acile geldik kanama nedeni belli değil ama s u mu diye bakiyolar suyla beraber kanama olabilir dendi suy sa yatiricaz deri test sonucu bekliyorum ama bebek iyi durumda sorunu yok kanama neden oldu belli değil
Yaaa Allah im yaa kanama cok geldimi bebegin iyi olmasina cok sevindim

Hastaneden çıktım suruntu testi yaptılar alttan bı sıvının içine koyup beklediler snra negatif dediler kesedeki su degilmis ama kanama neden oldu belli değil herhangi bir kanama bölgesi de yok ama gebelikte olabilir bazen dediler bebek iyi herşey yolunda ama akşam akşam epey korkuttu
Yaa korkmazmisin su olayi hepimizi sicirtiyor yaaa kanama ayri korku korkular cok doguma kadar sonrasi bitmez gibi evlat sahibi olmak zormus meger🥺🤲

Canım benim çok teşekkür ederim Allah razı olsun ilk öğrenince çok kötü oldum simdi biraz daha rahatim Allah a teslim oldum yapacak başka birsey yok duadan başka. Kuzeninin bebeği içinde Şifa diliyorum inşallah sorunsuz gecer ameliyatı. Rabbım sizlerin de bebeğini sorunsuz sağlıkla versin kucağınıza inşallah
Rabbim senden de razı olsun bebeğine şifalar versin inşallah Allahım büyüktür meleğine şifacı olacaktır 🤲🏻 biz her zaman burda yanındayız içine kapanma kötü düşünme gün doğmadan neler doğar demişler 😇 güzel dileklerin için teşekkür ederiz iyi ki varsın ❤️

Ben mineral filtreli olan güneş kremlerini tercih ediyorum. Mineral filtreli olanlar da biraz yoğurt kıvamlı oluyor. Heaven on earth bana daha sürülebilir geldi. Daha ince yapılı. Bana uyuyor ama size uyar mı bilmemz. Instagramda icerikleri_ne diye bir hesap var. Ordan da bakıyorum içeriklere.
Sizde benim gibi içeriklere önem veriyorsunuz bende bir ara kafayı takmıştım bu işlere şimdi kozmetik filan kullanmayı bıraktığımdan bu işleride bıraktım 😁 Teşekkürler söylediğiniz markaları duymamıştım güzel oldu ☺️

damlasu14 damlasu14 canım yazamadım. Günaydınn . Dün konseye girdim ordan şehir hastanesine sevk edildim takip orda yapılacak. Mevcut durumla doğsun ameliyat edelim diyor doktorlar . Takip yapılacak durum kötüye giderse de gebelik sonlanacak . Bakalım şimdi bekliyoruz en iyi ihtimalle 1 ameliyat ile sağlığına kavuşur yavrum inşallah
Çok şükür anne karnı tam bi bilinmezlik daha farklı şeyler demişlerdi şimdi ameliyat diyorlar belki de doğunca onada gerek kalmayacak dua edelim biz. Kendini üzerek hamilelik geçirme iyi düşün, iyi olsun 🌸

Sizde benim gibi içeriklere önem veriyorsunuz bende bir ara kafayı takmıştım bu işlere şimdi kozmetik filan kullanmayı bıraktığımdan bu işleride bıraktım 😁 Teşekkürler söylediğiniz markaları duymamıştım güzel oldu ☺️
Evet ya. Bir şey alacağım zaman hemen içeriğine bakarım. Mümkün olduğunda doğal olan şeyler kullanmaya çalışıyorum. Siteler falan var içerik bilgisi almam için. Bir ara onlara takmıştım. 😅

X