Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sanlisiniz ki iki haftada kaybolmuş benim önceki gebeligimde de vardı koroid pleksus kistleri iki tarafta da büyüktü baya ama 3 ayda anca geçti çok zor bir surecti ama şimdi daha çok duyuyirum o zaman kimseden duymamıştım geçer diye ve korkmuştum 😊
Çok şükür geçti. Evet insan bilse bile korkuyor. Ben hemşire olmama rağmen soğuk kanlı kalamamıştım. ☺️

Ya aşırı mide bulantısı çekiyordum yemek falan da yapamadığımı biliyordu işte herkes gibi normalde kendi anneme giderim de dedim bu akşam da onlara gidelim. Aradım müsaitseniz akşam gelelim yemeğe diye müsait değiliz. Gelmeyin istemiyorum dedi :KK70: ya hahahaha hala gülüyorum açıkçası komşumun zilini çalsam bi tas çorba varmi desem verirdi ama kaynanam hamile hamile beni eşimi kabul etmedi evine :KK70: mükemmel hareket bence :KK70:
Ohaa direk mi onu mu dedi saka gibi vay vay agir olmus esin ne dedi

eşimden dolayı diye düşünüyorum babasıyla pek anlaşamaz ben sessiz biriyimdir asla saygısızlık yapmam.yönetmek istiyolar.eşimde tam tersi herşeye boyun eğmez ondan bize zıt giderler.hastalık zamanlarımda bazen ogluma eşim ilgilenirdi konu acılmıştı peder beceriksiz demişti kaynımın eltimin yanında bende sen cocuklarınla pek ilgilenmemissin galiba dedim herkez sustu benden beklemiyolardı ee artık ilk yıllardaki gelin deilm kusura bakmasın😁
Ya anlattiklariniz cogu ailede duyuyorum esinin sessiz olmamasi senin acindan daha gusel canim cok yipranirdin esinin evde kendini gostermesi biraz siz konusunda mesefa olusturur buda iyi bence

Ay kızlar sarma yemiştim sonra gece birden uyandım çok kötü şekilde kustum. İçim filan çok yandı şimdi yutkunurken yemek borumun oraları aşırı acıyor. Yandı mı noldu tahriş mi oldu çok korkuyorum kafamda bir sürü kötü senaryo var 😭😢
Dokunmus canim icindeki bayat taze olmayan bisey mi vardi su cok icseydin

Kızlar 19. haftadayım 20.. haftada kendi doktorumu göreceğim sonra bayram tatili falan derken 22. hafta perinatoloji'ye gideceğim. Doktorumun da olduğu hastanede oradaki bir prof.'u önerdi. sanırım birazcık pahalıymış, benim de o hastanede sigortam geçmiyor:') O yüzden hafif can sıkıntısı mevcut:)
artık 22-23'ten sonra yokuş aşağı kızlar:)
Nekadar canum benim 3500 tl 4 lu tarama perinatalog

Dokunmus canim icindeki bayat taze olmayan bisey mi vardi su cok icseydin
Valla bilmiyorum çok yedim sindiremedim galiba. Çok kötü etkiledi ama hala yutkunurken yemek borumun oraları acıyor. Kbb gittim doktor biraz bekle filan dedi tahriş olmuştur dedi. Sonra stres yaptım kendi doktoruma gittim bebeği gördüm filan. Umarım boğaz enfeksiyonuna çevirmez. Çok kötü tahriş oldu boğazım ☹️

günaydın kızlar.. bugün sabah uyanıp üstümü değişirken göğüs altlarımın çatladığını gördüm :KK43: göbeğime kullandığım yağdan sürdüm biraz ama canım sıkıldı baya.. sizde var mı böle bişey. çok enteresan ya karnım çatlamadan memem çatladı.. ne yapmak lazım ki, düzelirmi sonra acaba
Benim memem ergenlikten beri catlak alisigim😁😁

Herkese merhaba. Sizleri çok uzun zamandan beri takip ediyorum. Artık yazmak istedim. Benim hikayem biraz uzun ama özetle 3 kimyasal 1 boş gebelik 1 kalp durması sonucu 4.tüp bebek denememizde olumlu sonucu aldık. 21+3 haftalık gebeyim ve oğlum olucak kısmetse. 🥰
Masallah azmine hayran kaldim Allah buyuktur insallah hepimizin hikayeleri ayni seninkide zormus insallah acimiz mutluluk olacak

Nereli esin merak ettim turkceyi ogrendi ozaman anlasiyor baya baksana sizinkilerle sevmeleri daha guzel ben esimi yillarca kabullendirene kadar canim cikti esim mesefali ve gereksiz samimiyet sevmiyor birdr az konusuyor 7 yilin sonunda herkes esimin iyi insna oldugina inandi ve ben artik onu anlatmak biktim zaten
Mısır'lı. bizim de tam tersi, ben hep insanlarla mesafeliyim o yüzden pek sevilmem. eşim herkese karşı güler yüzlü, kibardır. ben sevmediğim birine selam vermekte bile zorlanıyorum. eskiden ben de öyleydim, herkese kibar davranırdım. sonradan insanlardan soğudum genel olarak.

Perinatolojiden geldim 4lü tarama sonucum için yüksek riskli dedi muayenede sadece yüzüne bakınca tahmin edebilirlermiş oda yüzünü arkaya doğru gömmüş uğraştı doktor göstermedi o yüzden tahmin bile edemedi ama test sonucumdan dolayı amniyosentez şart dedi bende istemedim imza attım çıktım yarın randevum var doktoruma söyleyeceğim fetal dna testi yaptırıcam o da öğrenmek için down sendromu olsa da olmasa da benim bebeğim ve vazgeçecek değilim
Canim insallah fetal da temiz cikar yasadigin uzuntu korku hepimiz anliyoruz insallah yasanilan aksidir hersey guzel haberler alacagiz insallah

Ohaa direk mi onu mu dedi saka gibi vay vay agir olmus esin ne dedi
Evet baya direkt böyle söyledi eşim de anasının ne mal olduğunu bildiği için muhatap olmuyoruz doğal olarak:KK70: hasta ruhlu bir kadın kendisi. Ben asla kocama ya senin annen de böyle hiç demedim. Kendisi gördü kendisi anladi. O yüzden çok rahatım.

Valla bilmiyorum çok yedim sindiremedim galiba. Çok kötü etkiledi ama hala yutkunurken yemek borumun oraları acıyor. Kbb gittim doktor biraz bekle filan dedi tahriş olmuştur dedi. Sonra stres yaptım kendi doktoruma gittim bebeği gördüm filan. Umarım boğaz enfeksiyonuna çevirmez. Çok kötü tahriş oldu boğazım ☹️
Okadar mi kustun yaa halen agriyor allah allah zehirlediydi belkide cikarman iyi olmus ishal varmi

Evet baya direkt böyle söyledi eşim de anasının ne mal olduğunu bildiği için muhatap olmuyoruz doğal olarak:KK70: hasta ruhlu bir kadın kendisi. Ben asla kocama ya senin annen de böyle hiç demedim. Kendisi gördü kendisi anladi. O yüzden çok rahatım.
Evet yaa agir olmus ben olayi ilk anlamamistim gelmede yemekte yok denmezki yumurta kirarsim verirsin

Evet yaa agir olmus ben olayi ilk anlamamistim gelmede yemekte yok denmezki yumurta kirarsim verirsin
Yok o zaten yemeği vardı benim gelmemi istemediği için direkt olarak böyle söyledi. Yani yemeği yoktur müsait değildir falan diye düşünmeyin hiç alakası ilgisi yok çünkü baya düşüncesiz patavatsız

Başka bir sıkıntı yoksa bence temiz gelicek sonucun ama için rahat eder fetali yaptırınca başımızın üzerinde yerleri var bebeklerimizin Rabbime emanetler

Canim insallah fetal da temiz cikar yasadigin uzuntu korku hepimiz anliyoruz insallah yasanilan aksidir hersey guzel haberler alacagiz insallah

Hepimizde evet o endişe var en ufak şeyi büyütüp korkulara kapılmak ama önemli olmadığını bildiğimizden rahat oluyoruz maalesef bu sefer benim korkumu doktorlar tetikledi yüksek risk var demesi korkutması önce çok ağladım ama artık kabullendim diyorum ya her ne olursa olsun bişey değişmiyor yine o benim bebeğim inşallah yine de bişeyi yoktur

X