Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    122
Bulantılar kıza mı işaret ediyo benimde gece gunduz saat başı bulantılar oluyo durduk yere boş boş öğürme inşallah benimde bir kızım olur 😌
Benim oğlumda hiç bir belirtim yoktu ama kızların hepsinde de bulantidan surundum resmen ama tam tersi olanlar var yani ilk se kesin diyemeyiz inşallah gonlunuzdeki gibi olsun 🥰🙏

Kızlar devlette detaylı ultrason yapıyorlar mı bilginiz var mı doktorum bana hiç sıra al vs demedi 18. Haftadayım
Bildiğim kadarıyla eğitim araştırma hastanelerinde olur devlette sadece. Benim özeldeki doktorum il içinde detaylı ultrason yapan herkesin yazılı olduğu bir kağıt verdi bana, siz de sorun isterseniz

Kızlar iyi geceler, sabah yazmıştım kas ağrısı var diye. Sonrasında ateşim çıktı sağ ve sol kaburgam ağrımaya başladı, üşümeye başladım. Yürüyecek halim bile kalmadı hastaneye sürünerek götürdü resmen eşim. Kan ve idrar tahlili verdik, idrar yolu enfeksiyonu olmuşum kas ağrısı diye sandığımda böbrek ağrısıymış 🥺 Doktor antibiyotik tedavisi başlayalım ama ben önermiyorum bebeğe geçiyor dedi. İdrar yolu enfeksiyonu olupta, doğal yollardan atlatan var mı? Siz nasıl bir yol izlediniz, bir öneriniz var mı 🥺

Ne d
Kızlar iyi geceler, sabah yazmıştım kas ağrısı var diye. Sonrasında ateşim çıktı sağ ve sol kaburgam ağrımaya başladı, üşümeye başladım. Yürüyecek halim bile kalmadı hastaneye sürünerek götürdü resmen eşim. Kan ve idrar tahlili verdik, idrar yolu enfeksiyonu olmuşum kas ağrısı diye sandığımda böbrek ağrısıymış 🥺 Doktor antibiyotik tedavisi başlayalım ama ben önermiyorum bebeğe geçiyor dedi. İdrar yolu enfeksiyonu olupta, doğal yollardan atlatan var mı? Siz nasıl bir yol izlediniz, bir öneriniz var mı
Ne değişik bir yaklaşım, doktor karar verir antibiyotik gerekip gerekmediğine. Ben önermiyorum nedir? Bir doktora daha danışın bence, fitil kullananlar vardı idrar yolu enfeksiyonu için. Geçmiş olsun.

Kızlar iyi geceler, sabah yazmıştım kas ağrısı var diye. Sonrasında ateşim çıktı sağ ve sol kaburgam ağrımaya başladı, üşümeye başladım. Yürüyecek halim bile kalmadı hastaneye sürünerek götürdü resmen eşim. Kan ve idrar tahlili verdik, idrar yolu enfeksiyonu olmuşum kas ağrısı diye sandığımda böbrek ağrısıymış 🥺 Doktor antibiyotik tedavisi başlayalım ama ben önermiyorum bebeğe geçiyor dedi. İdrar yolu enfeksiyonu olupta, doğal yollardan atlatan var mı? Siz nasıl bir yol izlediniz, bir öneriniz var mı 🥺
İlginç, doktorum bana özellikle enfeksiyonun bebek için daha zararlı olduğunu mutlaka antibiyotik kullanmam gerektiğini, bebeğe zararı olmayan bir antibiyotik verdiğini söylemişti. Tabii siz bilirsiniz ama başka bir doktora görünün bence de. Doğal yollar içinse bol su, ateşlenince ılık duş, kızılcık suyu vs.

Ne d

Ne değişik bir yaklaşım, doktor karar verir antibiyotik gerekip gerekmediğine. Ben önermiyorum nedir? Bir doktora daha danışın bence, fitil kullananlar vardı idrar yolu enfeksiyonu için. Geçmiş olsun.

Merhabalar bende anlamadım, en sonunda biraz soru sorunca kendi kadın doğum doktorunuza sorun dedi ancak doktoruma ulaşamadık maalesef 🥺 teşekkür ederim 🙏🏻

İlginç, doktorum bana özellikle enfeksiyonun bebek için daha zararlı olduğunu mutlaka antibiyotik kullanmam gerektiğini, bebeğe zararı olmayan bir antibiyotik verdiğini söylemişti. Tabii siz bilirsiniz ama başka bir doktora görünün bence de. Doğal yollar içinse bol su, ateşlenince ılık duş, kızılcık suyu vs.
Benim de içime sinmedi, çünkü duyuyorum ya da görüyorum direkt tedaviye başlanıyor. Biz serum yaptırıp eve gelmek zorunda kaldık önermiyorum diyince. Kendi jinekoloğumuza ulaşmaya çalışıyoruz şu an, teşekkür ederim 🌺

Çok geçmiş olsun canım benim inşallah kısa sürede atlatırsın. Bende de çok az enfeksiyon çıktı idrar da ama ilaç vermedi antibiyotiğe gerek duymadı tabii cuma günü yine tahlil yapıp bakacak ona göre ilaca karar vericem dedi bu süre zarfında ise bol bol su içmemi iç çamaşırı mı temiz tutmamı söyledi.

Çok geçmiş olsun canım benim inşallah kısa sürede atlatırsın. Bende de çok az enfeksiyon çıktı idrar da ama ilaç vermedi antibiyotiğe gerek duymadı tabii cuma günü yine tahlil yapıp bakacak ona göre ilaca karar vericem dedi bu süre zarfında ise bol bol su içmemi iç çamaşırı mı temiz tutmamı söyledi.
Çok teşekkür ederim, ben de yapıyorum bunları inşallah iyi oluruz 🥺❣️

Arkadaşlar merhaba 12 . Hafta gittiğimde erken demişlerdi kontrolüme biraz var sizce bu minik kuşun cinsiyeti ne ola ki 😊

Eklentiler

• IMG_20240424_104015.jpg
    IMG_20240424_104015.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 37
X