Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben de 5 6 ay olunca başlayacaktım. Sanırım erkenden başlamak daha garanti. Ama çatlak kremi ve yağları çok pahalı😑😑
Yurt dışında tanıdığınız varsa Lierac çok daha uyguna geliyor. Ben 2 krem 2 yağını 52 dolara aldırdım. Trde 1 kremi 1 yağı 4000 tlye almıştım 😢 Mustela da iyi diye biliyorum hem çok daha uygun ☺️

İyi akşamlar kızlar yürüyüş yapıyor musunuz ? 🚶🏼‍♀️

Günde ne kadar yürüyorsunuz?

Eklentiler

• IMG20240414181617.jpg
    IMG20240414181617.jpg
    111,5 KB · Görüntüleme: 73
Bu kan ilacını ne zaman içeceğiz ya. Sabah tiroit ilacı içiyorum. Öğlen kan sulandırıcı iğne mi vuruluyorum. Akşam 11 de kan sulandırıcı hapı içiyorum. Kan ilacını ne zaman içicem 🙄 P PINAR OGUZ sen ne zaman alıyorsun?
2 saat öncesi ve sonrası Süt ürünleri, kafein almaman lazım dedi doktor akşam yatmadan önce iç demişti ben de öyle içiyorum

Bu kan ilacını ne zaman içeceğiz ya. Sabah tiroit ilacı içiyorum. Öğlen kan sulandırıcı iğne mi vuruluyorum. Akşam 11 de kan sulandırıcı hapı içiyorum. Kan ilacını ne zaman içicem 🙄 P PINAR OGUZ sen ne zaman alıyorsun?
Bana doktor aç karnına zor olabilir mideni rahatsız eder yemekle beraber alabilirsin demişti, ama sonrasında 1 saat çay süt yoğurt olmayacağı için ben öğle gibi içiyorum

Kızlar fetal dna yaptırmadan cinsiyet öğrenenler kaçıncı haftanızda öğrendiniz acaba cinsiyeti ?
12+5 tahminim kız gibi dedi
13+5 yüzde %90 kız dedi
14 de başka bir doktor da çok yüksek ihtimal kız ama 16 olmadan yüzde yüz diyemem dedi son doktor acıbadem ataşehir usg de çok iyi ve netti:) yine de paylaşmadım kimseyle net demesini bekliyorum
Hatta bacak arası

Eklentiler

• IMG_1032.jpeg
    IMG_1032.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 73
X