Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
12+5 tahminim kız gibi dedi
13+5 yüzde %90 kız dedi
14 de başka bir doktor da çok yüksek ihtimal kız ama 16 olmadan yüzde yüz diyemem dedi son doktor acıbadem ataşehir usg de çok iyi ve netti:) yine de paylaşmadım kimseyle net demesini bekliyorum
Hatta bacak arası
Seninki çok net kız bence bu saatten sonra dönmez canım

Kizlar isimler hazir mi dusundunuz mu erkek isimleri ozellikle merak ediyorum biz hic bisey bulamadik😁😁
Aiiy ben daha cinsiyet bilmiyorum ama oğlan olursa can koymayı düşünüyorum çok hoşuma gidiyor kız olursa da peri, su, ela, ada gibi birkaç seçenek var aklımda bakalım eşimin de okeyleyeceği bir isim olsun istiyorum 😂😂😂 yeterki sağlıklı olsunlar bakalım

Aiiy ben daha cinsiyet bilmiyorum ama oğlan olursa can koymayı düşünüyorum çok hoşuma gidiyor kız olursa da peri, su, ela, ada gibi birkaç seçenek var aklımda bakalım eşimin de okeyleyeceği bir isim olsun istiyorum 😂😂😂 yeterki sağlıklı olsunlar bakalım
Ben de oğlum olursa hep Can istedim ama eşim başka isimde tutturdu bana fırsat vermiyo 😀

Bu kan ilacını ne zaman içeceğiz ya. Sabah tiroit ilacı içiyorum. Öğlen kan sulandırıcı iğne mi vuruluyorum. Akşam 11 de kan sulandırıcı hapı içiyorum. Kan ilacını ne zaman içicem 🙄 P PINAR OGUZ sen ne zaman alıyorsun?
Kusum bana kan ilaci vermedi ya sali gunu soruyum ben sabahlari trioit aliyorum 1.30 saat sonra yemek yiyorum ve dusuk ilaci aliyorum aksamlari kan sulandirici ve omega hapi ve dusuk ilaci aliyorum

Beni yanlış anlamayın ben açıkçası bu tür şeyleri çok batıl buluyorum. Ama herkesin kendi inanci Hakkınızda hayırlısı olsun
Olur mu neden yanlış anlayayım canım bende yazarken dedim ya inanırmısın bilmiyorum diye 🥰 herkesin hayata bakışı düşüncesi farklı ben sadece duyduğumu bildiğimi paylaşıyorum gerisi herkesin içinden gelene bağlı 😘❤️ zaten yasakmış konuşmakta yeni haberim oldu 😇

Son düzenleme:
Kiza cok daha var canim erkege cok yook sanki es onemli 😁😁😁

Espriyle karışık talebini belirtmiş sanırım😅😅erkek olursa ben kabul etsem eşim koyacak da ben kabul etmiyorum
Ayy ben istemiyorum kayinbabam zor insan oldukca ben onlara gidince kasim kasim kasiliyorum rahat edemiyorum bakis acilari cok uymuyor bana esimin kardesleride zor en iyisini ben almisim.koca olarak oyuzden istemedim ismini esim istemez zaten koyalim diye koydurmam zaten

Bir sorun yoktur inşallah. Hissettiğiniz şey bebeğin hareketi olmayabilir. Çok tedirginseniz bir doktora görünün.
Doktoruma hareketleri sordugum zaman bebek hareketidir demisti. Dışarıdan belli olmuyor ama sanki böyle segirme gibi dalgalanma gibi icimde bir sey cekiliyor gibi degisik bir sey

Kızlar sabah karnım çok ağrıyordu gaz sancısı yaşadım sonra durduk yere bıçak saplanması gibi ağrım oldu resmen çığlık attım. Normal mi bu 🙄
Benim de bu günlerde daha fazla olmaya başladı sanki 14 haftadaym şuan, kasılma şeklinde bazen de bıçak saplanir gibi oluyor.Hatta bazen yanlarima belime doğru saplanıyor benzeri ağrı o daha kötü oluyor.bu ağrı için acile gitmiştim bir ara kanama yoksa geçmiyorsa ağrı acile gel dedi.Diger türlü hamilelikte ağrılar sancılar gaz hepsi çok normal dedi vücudunda her gün bir değişim yaşıyor dedi ondan sonra bu agrilarimi çok takmamaya basladim

X