Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bence ondan oldu canim oncesinde baya verdim ona yordum bende canimm esim dukkanda verir mutlaka birilerine biseyler evet zaten getirdigi ette sorun yok kendi diyor iyi degil iyi diye benim hatam oldu cok disarda kaldi maruz kaldi viruse ve sonra yine dolaba girdi sonra pisirdim hatanin cogu benim icindesin etin herseyini biliyorsin hernsey cocugum korumus bende ona inandim coo sagol guzel dileklerin ve iyi niyetlerin icin

Ayy insallah seninde kiz olur grup hep erkek oldu

Ayy isim listesi açsak mı diyecektim zaten varmış Kimsenin net isim belli değil sanırım Diğer gruplara dönüp dönüp bakıyorum ne isim koyuyorlar diye Bu arada diğer aylara göre en kalabalık grup Ekim anneleri grubu tek tek saydım baktım

Aynı been iki gündür silmekten burnumun kenarları kupkuru oldu. Hapşırmaktan yatamıyorum gece. Normalde bahar alerjim var ama bu başka bir şey. Bende Dyson ile süpürüyorum robot da siliyor süpürüyor. Kesinlikle tozla ilgili olamaz

Benim de yara oldu aynı şekilde gebelik nitriti olabileceğini okudum ama nasıl geçeceğine dair bir fikrim yok maalesef. Nefes alamıyorum resmen

Aman Allahım sana kocaman bir maşallah diyorum ben 30 a girmek üzereyim ve ilk çocuğum ona rağmen kendimi çok küçük ve yetersiz hissediyorum
İlk doğumda öyle oluyor gerçekten insan yetersiz bilgsiz ve korkak ben bebeğe birşey olacak diye ödüm patlardi Dr lar 6 ay sadece anne sütü der asla birşey sokmadim ağzına ben görmeden yedirdilerse korkardım birşey olur diye gece uyumayinca bende ağlardım uyumuyor diye ama sonrakiler de öyle bir rahatlik geliyor ki 4 aylıkken herşeyi verirdim uyumazsa uyumuasin nasıl olsa uykusu gelince uyucak ağlayınca da aman nasıl olsa buda büyüyecek derdim gerçekten de öyle insan neler neler görüyor en önemlisi sağlık gerisi boş

Maşallah askeriye gibi olmuş burasıııı

Darısı biz öğrenmeyenlerin başına. Nisan sonu 13 haftalık oluyoruz öğrenirim heralde 2li ile
Minnie senin tarihlerde bir hata olabilir mi Ben de ayın sonuna 13 oluyorum diye senin bilgilere baktım da aramızda sata göre 8 gün fark var ama benden önce doğuruyorsun nasıl oluyor o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…