Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bence siz bi kaç gün iş yapmayın dinlenin sonuçta kanama alanı var demiş ne olucak iki gün ev dağınık kalsın sizden bebeğinizden önemli değil risk almayın size tavsiyem daha iyi hissedersiniz kendinizi
Yok hic is yapmiyorum ne yapilacak ne yapilmayacak onu ogreniyim gunduz tekim evde mecbur islerimi yapiyorim ev isi yapmiyorum zaten gunluk kendi islerimi merak ettim

bende de oluyor ama kolanyalı pamukla basıyorum sadece. ovalamadan.. bı sure sonra geçıyor

Çok şükür iyisiniz çok sevindim
Bende korkuyorum dışardan yemeğe artık sıcaklar da başladı tavuk özellikle dediğin gibi çok tehlikeli ama işte buzluktaki aklına gelmemiştir normal et diye şanslısın eşin kasapmış taze taze güvenilir yersin bundan sonra maşallah sana da oğluşuna da güçlü çıktı demek ki annesine çekmiş seni korumuş canım akıl vermek gibi olmasın ama belki aklına gelmez bu stresle korkuyla bi cocuk sevindir istersen büyük bir şey attınız

Yaa hic is yapmayayim mi makinaya bulasik makinadan camasirimi asmayayim mi tum hafta oyle yatiyim mi yoksa cunku isimi gucumu yemegimi yapacak kimsem yok varda herkesin evladi cocugu var bayram tatildeler nasil yapiyim?
Canım yemegini kolayından yap ama dinlen bence riske atma kendini ev işi biraz beklesin

Bugün de acıbadem ataşehir e gittim kontrole muhtemelen burdan devam ederim bugün başka doktorda %90 kız dedi.. neden netleştirmiyoruz dedim kızlar için bi 16 haftayı görmemiz lazım dedi..
3. Kez kız dendi bakalım bacak arası bu şekilde

Eklentiler

• IMG_1031.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 86
1 kızımız daha eklendi listeye son durum
6 Kız , 17 Erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…