Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bence siz bi kaç gün iş yapmayın dinlenin sonuçta kanama alanı var demiş ne olucak iki gün ev dağınık kalsın sizden bebeğinizden önemli değil risk almayın size tavsiyem daha iyi hissedersiniz kendinizi
Yok hic is yapmiyorum ne yapilacak ne yapilmayacak onu ogreniyim gunduz tekim evde mecbur islerimi yapiyorim ev isi yapmiyorum zaten gunluk kendi islerimi merak ettim

Kan sulandırıcı iğneyi göbekten yaptım. Kanı bir türlü durmadı sürekli iğne yerinden kanıyor. Nasıl durur onuda bilmiyorum. Hiç böyle olmamıştı anlamadım. Kanım çok mu sulandı ondan mı acaba. Hiç yaşayan oldu mu böyle
bende de oluyor ama kolanyalı pamukla basıyorum sadece. ovalamadan.. bı sure sonra geçıyor

Canim cok iyiyim ama cok iyi ders oldu gida konusunda vucudumuzun cok hassas olddugunu ogrendik asci arkadasimda dedi sen disaridan bile yemek dedi ortamlari hic sterlin degil etleri yeri geliyor suda cozduruyorlar bizlerin vucutlari hassas yoksa etin zehirleme ihtimali tavuga gore.cok az biz kasabiz icindeyiz ama esime deseydim yedirmezdi beklemis eti disarda 12 saaatten fazla unutulmus eti hastahanede dedim cok kizdi oda cok korkttu bebegi kaybediyoruz diye ama oglum annesini canim.merhametli evladim korumus beni yine pelansatesi korumus besin zehirlenmesinden oda kanama alani olusturmus dedi
Çok şükür iyisiniz çok sevindim 🥹❤️
Bende korkuyorum dışardan yemeğe artık sıcaklar da başladı tavuk özellikle dediğin gibi çok tehlikeli ama işte buzluktaki aklına gelmemiştir normal et diye şanslısın eşin kasapmış taze taze güvenilir yersin bundan sonra 😇 maşallah sana da oğluşuna da güçlü çıktı demek ki annesine çekmiş seni korumuş 🌸 canım akıl vermek gibi olmasın ama belki aklına gelmez bu stresle korkuyla bi cocuk sevindir istersen büyük bir şey attınız 🥰🤲🏻

Yaa hic is yapmayayim mi makinaya bulasik makinadan camasirimi asmayayim mi tum hafta oyle yatiyim mi yoksa cunku isimi gucumu yemegimi yapacak kimsem yok varda herkesin evladi cocugu var bayram tatildeler nasil yapiyim?
Canım yemegini kolayından yap ama dinlen bence riske atma kendini ev işi biraz beklesin❤️

Bugün de acıbadem ataşehir e gittim kontrole😇 muhtemelen burdan devam ederim bugün başka doktorda %90 kız dedi.. neden netleştirmiyoruz dedim🙈 kızlar için bi 16 haftayı görmemiz lazım dedi..
3. Kez kız dendi bakalım💗💗 bacak arası bu şekilde

Eklentiler

• IMG_1031.jpeg
    IMG_1031.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 85
Listemizde şu an 17 Erkek 5 Kız yer almaktadır duyrulur 🧿🥳🥳

Kızların altın gibi değerlendiği bir yıl olacak demekki 😀 Maşallah bebişlerimize Nisan ayının sonuna kadar hemen hemen hepsinin cinsiyeti belli olacak tahminimce nereden nereye darısı 9. aylarına 🙏🏼
1 kızımız daha eklendi listeye son durum
6 Kız , 17 Erkek 🥳🥳

X