Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
E bebekte indirim vardı canım ordan kıyafet aldım bir de az önce attım gruba örgü tulum ceket takım 🙈🥰 Bebek bezlerinde 2.ye %40 indirim var tüm markalarda, stoklasam mı diye düşünüyorum
Bende soldakileri ördürüyorum anneme sağdakileri de bu gün aldım 😂

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-31-08-19-12-543_com.fureb.anne_mucize.jpg
    Screenshot_2024-03-31-08-19-12-543_com.fureb.anne_mucize.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20240405_131244.jpg
    IMG_20240405_131244.jpg
    262,8 KB · Görüntüleme: 54
Ahh canım seni öyle iyi anlıyorum ki çok benzer durumlardayiz senin de Allah yardımcın olsun
Senin kanamalarin icin ne dio peki doktorlar? Hani somut bi aciklamalari var mi?
tavsiyelerin için çok teşekkür ederim gerçekten iğnenin felaket bi ağrısı var ama bebisler için herseye değer inş bu günleri gülümseyerek hatırladığımız zamanlar da gelir 🙏 💕 sende kendine çok dikkat et lütfen inş hep güzel haberlerinizi duyalım 💕
Evet suan iğneden geldim saglik ocaginda bi nebze hemsireyle birbirimize alistigimiz icin yumusak vuruyo ama acilde vurulmak zorunda kalıyorum bazen haftasonuna denk gelirse. Orada kalcanin bele yakin kısmından vuruyolar mahvetti beni hala sertlik var vurdukları yerde. Ikili taramayi yaptirmis bulundum kontrole gittigimde bakan ultrason doktoru cift rahimin boş tarafi kaniyo senin dolu taraf degil dedi. Bebege iyi dedi. Ama mesela bugün sabah bulantı değil de öğürme gibi bisey tuttu 5 10 dk boyunca kusmadan ögurdukce kanamam geldi az sert öksürüyüm kanamam oluyo simsiyah . Korkuyorum kimsenin hic bir dedigi sakinlestirmiyo beni

Bizim de cinsiyet netleşmedi ama en azından beyaz zıbınlardan cinsiyetsiz olan şeylerden almak istiyorum sürekli frenliyorum kendimi içim gidiyor valla 🤣🤣
Evet onlar alınabilir. Biz bebek arabasını pusetini ve park yatağını da aylar öncesinden almıştık ilk gebeligimde. E bebekte şubat indirimleri vardı, çok uyguna gelmişti. Şuan onlar elimde var zaten sadece kıyafet alacağım. Cinsiyeti öğrenir öğrenmez dizerim inşallah çeyizini ☺️ Ama ne almam gerektiğini bilmiyorum açıkçası. İlk doğumu yazın yapmıştım, hava aşırı sıcaktı, oğlum zıbınla duruyordu. Ama şimdi kışa denk geliyor, kazak gibi seylermi almak lazım acaba.

Ben iki farklı yer vardı birinde doğum tarihi ve hamile kalınan tarih soruyor gün ah şeklinde onu yazdım erkek dedi başka birinde eğer Ocak ve şubat ayı doğduysan +2 sonra li aylar doğduysan yaşına +1 ekle bak o çizelgeye diyor ondada erkekti artık Allah bilir 🤲🏻
Valla benim birinde kiz birinde erkek cikiyo anlayamadim 😄 aslinda işinin ehli bir doktor tek ultrasonla cinsiyeti söyler 10.haftada öğrenen cooook kisi var ben 11deyim kimse soylemiyo hele devlette asla soylemiyo. Özele gidersem sorucam ozeldeki doktorda donuk bir tip soylermi bilemem

Kizlar hep ilaç soruyorum ama idrar tahlilimde doktor bakteri görünce üromisin verdi. Hamilelik öncesi kullanmıştım hani su suya katip icip gece uyuyosun ya o ilaç bu. Hamileyken icen var mi ilacı daha önce kac kere kullandım amaa hamileyken ne biliyim bilemedim icim rahat dgeil

Yok canım 1 ay ara ile görüşücem yine en son 30 mart da gittim 1 ay sonra gel dedi 9 nisanda da 2li yaptırıcam başka doktora sonuçlarını kendi doktoruma atacağım😊
Aaa tamam o zaman :). Ben de bugün gittim. Mayıs başına randevu aldım. Nisan sonu da 2li için randevu aldım. Aynı oluyor galiba

Aiy tatlış anneler;

Aşı konusunda ne düşünüyorsunuz?

Ben 2 kızıma da yaptırdım bütün aşılarını ama covid aşısından sonra aşılara çok mesafeliyim. Bi çok kaynaktan da yaptırmayan annelerin yazdıklarını okudum. Hele doğar doğmaz yapılan hepatit b ve k vit aşılarını kesinlikle önermiyor bazı doktorlar. Sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nedir?

X