Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Biz her seyini çoktan aldık neredeyse 🤣🤣 malum zamlar gelmeden
Ben hiç bı şey alamıyorum ya sanki ilk alacağım şey çok özel olmalıymış gibi hissediyorum ama o özel şeyi bulamıyorum cinsiyeti de bilmeme rağmen e bebek gezip geliyorum sadece😂 nerden başlayacağım bilmiyorum .Eşim dayanamayıp bebek kamerası aldı 😂

Kizlar hep ilaç soruyorum ama idrar tahlilimde doktor bakteri görünce üromisin verdi. Hamilelik öncesi kullanmıştım hani su suya katip icip gece uyuyosun ya o ilaç bu. Hamileyken icen var mi ilacı daha önce kac kere kullandım amaa hamileyken ne biliyim bilemedim icim rahat dgeil
Bana da verdiler ilaç içmek yerine bir kaç gün bol su içtim. Kaşıntı yanma azaldı.
İlaç içmek senin tercihin bir zararı yok zaten. Zararı olsa doktor vermez için rahat olsun 🥰

Ben hiç bı şey alamıyorum ya sanki ilk alacağım şey çok özel olmalıymış gibi hissediyorum ama o özel şeyi bulamıyorum cinsiyeti de bilmeme rağmen e bebek gezip geliyorum sadece😂 nerden başlayacağım bilmiyorum .Eşim dayanamayıp bebek kamerası aldı 😂
Benim de esim dayanamadi 8 haftalik hamileyken her seyi almaya basladik bebek bezi stogu bile var 1 yıllık 🤣🤣 ama cok korktum ya bebege bisey olursa vs diye cok sukur olmadi

Aiy tatlış anneler;

Aşı konusunda ne düşünüyorsunuz?

Ben 2 kızıma da yaptırdım bütün aşılarını ama covid aşısından sonra aşılara çok mesafeliyim. Bi çok kaynaktan da yaptırmayan annelerin yazdıklarını okudum. Hele doğar doğmaz yapılan hepatit b ve k vit aşılarını kesinlikle önermiyor bazı doktorlar. Sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nedir?
Valla annem bize tüm aşılarımızı yaptırmış öyle kızamık falan da olmadık hatta babam bı ara hepatit b geçirdi benim bünyem antikorlu çıktı zamanında aşılarım yapıldığı için ben yaptırmayı düşünüyorum

Benim de esim dayanamadi 8 haftalik hamileyken her seyi almaya basladik bebek bezi stogu bile var 1 yıllık 🤣🤣 ama cok korktum ya bebege bisey olursa vs diye cok sukur olmadi
Ben de totem yaptım. Sanki alış veriş yaparsam büyü bozulur gibi geliyor alamıyorum 😞 bayramdan sonra ikili tarama sonuçları çıkarsa içim rahatlayacak

Selam kızlar, bir şey sormak istiyorum. Sizinde etrafınızda size sormadan salak salak gelip karnınıza dokunan oluyor mu. Eş dost da olsa genelde temas sevmeyen biriyim ben. Birilerinin bedenime dokunması hiç hoşuma gitmiyor. Ben daha çocuğumun hareketlerini hissetmiyorum bide o var tabi 13 haftada. Sen ne hissediceksin sanki de elliyorusn yada yelteniyorsun diyesim oluyor. Eşim ve annem dışındaki insanlar için söylüyorum bunu

Selam kızlar, bir şey sormak istiyorum. Sizinde etrafınızda size sormadan salak salak gelip karnınıza dokunan oluyor mu. Eş dost da olsa genelde temas sevmeyen biriyim ben. Birilerinin bedenime dokunması hiç hoşuma gitmiyor. Ben daha çocuğumun hareketlerini hissetmiyorum bide o var tabi 13 haftada. Sen ne hissediceksin sanki de elliyorusn yada yelteniyorsun diyesim oluyor. Eşim ve annem dışındaki insanlar için söylüyorum bunu
çok saçmada her türden insan var. Rahatsız olduğunu belli etsen de ayıp oluyor. Ben de tepki veremem böyle bir durum yaşasam

Yok canim olmadi ama karnimi soranlar oluyor kizlar oda yegenlerim elliyor onlarada ben elletiyorum cok heyecanlilar diye

güzel anneler

Şimdi doktorum perinatologa yönlendirdi 2li test için. 2 li testi kadın doğum doktorumuz mu kontrol ediyor perinatolog mu?

3 hafta sonraya randevu aldım 2li için.

Doktora da aynı hafta mı gidilmeli?
Kusum benim doktorum perinatalog 2 li yi de kendisi yapti birde fetal dna yaptik kan sonucun hemrn cikarsa git yasin kac 35 yasin ustundekiler kanda riskli cikiyor

Off aynı şeyi yaşıyorum ya, hiçbir şey yeterince güzel gelmiyor gözüme😂 bana da en yakın arkadaşım bir şeyler almış bi sürü🥹

Aiy tatlış anneler;

Aşı konusunda ne düşünüyorsunuz?

Ben 2 kızıma da yaptırdım bütün aşılarını ama covid aşısından sonra aşılara çok mesafeliyim. Bi çok kaynaktan da yaptırmayan annelerin yazdıklarını okudum. Hele doğar doğmaz yapılan hepatit b ve k vit aşılarını kesinlikle önermiyor bazı doktorlar. Sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nedir?
Ben aşılara güveniyorum hepsini yaptıracağım

X