Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benim doktor perinatalog olduğu için ekstra birine gitmiyorum fakat bildiğim kadarıyla sonuçları hem o kontrol ediyor hemde senin doktorun kontrol edebilir. Bence 3 hafta sonra gittiğin perinatalogdan aldığın sonuçlara göre kendi doktorunu arayıp danisabilirsin. Sürekli.kalkip gitmemiş olursun hem
29 nisan ikili için
3 mayıs da kendi doktoruma randevu aldım bende :)

Cinsel organı görünüyorsa ben 2 çizgi ve 3 çizgiden anlıyorum, %90 doğru çıkıyor ama yine de yanılma payı var tabi 🙈🥰
Ya hadi ya benim ki yan yatıyor ama 🥰 buradan yorum yapabilir misin acaba 😊 doktor erkek gibi dedi ama 🤣

Eklentiler

• 127D06C3-62EA-4EFE-B24D-05FFB4B57E5A.jpeg
    127D06C3-62EA-4EFE-B24D-05FFB4B57E5A.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar bebeklere alışveriş yapmaya başladınız mı ben daha hiçbir şey almadım ☺️☺️
Dün mağazalarda indirim vardı, zıbınlar baya uygun geldi ama almadım. Cinsiyeti belli olsunda bi, ona göre bakarım. Ama bu sefer herşeyi erkenden hazırlamayı düşünüyorum inşallah. İlk hamileliğimde son zamanlara bırakmıştım, o kadar zor olduki mağaza dolaşmak. Ayaklarım şiş, heryerim ağrıyor ben dükkan dükkan geziyorum. Çok kızmıştım kendime şu işleri niye zamanında halletmedim diye.

Dün mağazalarda indirim vardı, zıbınlar baya uygun geldi ama almadım. Cinsiyeti belli olsunda bi, ona göre bakarım. Ama bu sefer herşeyi erkenden hazırlamayı düşünüyorum inşallah. İlk hamileliğimde son zamanlara bırakmıştım, o kadar zor olduki mağaza dolaşmak. Ayaklarım şiş, heryerim ağrıyor ben dükkan dükkan geziyorum. Çok kızmıştım kendime şu işleri niye zamanında halletmedim diye.
Bizim de cinsiyet netleşmedi ama en azından beyaz zıbınlardan cinsiyetsiz olan şeylerden almak istiyorum sürekli frenliyorum kendimi içim gidiyor valla 🤣🤣

E bebekte indirim vardı canım ordan kıyafet aldım bir de az önce attım gruba örgü tulum ceket takım 🙈🥰 Bebek bezlerinde 2.ye %40 indirim var tüm markalarda, stoklasam mı diye düşünüyorum
Ay gördüm az önce çok tatlı güzel günlerde kullanın 🥰 bez fiyatları uygunsa olabilir bende bir bakarım yavaştan başlıcam bende Stoğa 😊

X