Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar günaydın hepimizin günü güzel geçsin 🌸💐
Lierac ın çatlak kremini alacağım ama hep alışveriş yaptığım sitede stok yok maalesef siz nerelerden aldınız? Tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir site var mı?
Ben direkt eczaneden aldım, eczacı da sakın internetten almayın çok sahtesi var dedi tavsiyem eczaneden almanız. Eczanede yoktu hatta getirttim ☺️

Kızlar çin takvimi sizce doğru mu?😬 Bir de kimi takvimde yaşınıza +1yas ekleyip bakiliyo kimisine eklenmiyo. Kendi yaşıma göre erkek cikiyo egerki +1yas eklersem kiz cikiyor. Sizce hangisi doğru 💃
Ocak Şubat doğumluysan + 2 yaş, diğer türlü 1 yaş ekleyip bakıyorsun benim tuttu 🙈 Otomatik hesaplayıcılar var ordan bak canım ❣️

kızlar çıktım kontrolden. 12+2 tam günü gününe. Asker selamı verdi sürekli çok komikti:) nub a göre erkeğe yakın ama çok da dik değil bazen klitoris de böyle görünüyor kan testini bekleyeceğiz. Valla bi fikriniz varsa siz de bakın:)
Hem asker pozunu, hem nubun belli olduğunu atıyorum:)
Nubu yatay gibi😊 kıza daha yakın bence

Kızlarr bugün 11+1 ikili tarama için kan verdim. Ense kalınlığını 1,5mm olarak ölçüler normal mi ? Bebek küçük olduğu için bazı şeyleri net göremiyorum bir sonraki randevunda detaylı bakarız dedi. Bir de fotoğraf ekliyorum cinsiyet için tahmini olan var mıı ? Umarım hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız 🌸🌸
İki çizgi benim bebeğime benziyor erkek diyorum 💙 Hayırlısı olsun 🥰❣️

kızlar çıktım kontrolden. 12+2 tam günü gününe. Asker selamı verdi sürekli çok komikti:) nub a göre erkeğe yakın ama çok da dik değil bazen klitoris de böyle görünüyor kan testini bekleyeceğiz. Valla bi fikriniz varsa siz de bakın:)
Hem asker pozunu, hem nubun belli olduğunu atıyorum:)
Sizinki de 2 yuvarlak çizgi yine erkek diyorum 🙈💙 Kızlarda çok net 3 paralel çizgi oluyor, arkadaşımınki öyle 🥰🥰

Kızlar çok şükür bebeğim iyi herşey yolunda cinsiyetini kıza benziyor bir ay sonra kesinleşir dedi sizce ne bakar mısınız 😇12+2 bugün

Eklentiler

• IMG_20240405_161406.jpg
    IMG_20240405_161406.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_20240405_161353.jpg
    IMG_20240405_161353.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 75
X