Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bugün Dr kontrolum iyi geçti şükür ilk Dr girdik baktı ultrasonda o kalp atışını gözümle görene kadar galiba kalp krizi geciricem sandım o kadar korktum ki ama şükür kalp atışı iyi sadece uyuyor dedi açmışım diye sordu değilim dedim ama yinede bı cikolata ye gel dedi sonra tekrar gittiğimizde pozisyon değiştirmişti ama sakin bir bebek dedi ben şok oldum hep çok harketli olurlardı cinsiyete de baktı baktı pek benzetemedim dedi artık bir ay sonra ya dedi ikili tarama için kan da verdim hakkimizda hayırlısı

Bı de cinsiyet tahmini yapanlar var galiba birde bizim remimize bakıp tahminleri alalım

Eklentiler

• 17121615624836355958470856595309.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 76
Merhaba ben ilk hamileliğimde bu ferrum hausman kullanmıştım ama bir sorun yaşamadım bende kabızlık felan da yapmamıştı, ne gibi sorunlar yazmışlar canım?

Selam kızlaar, kaçıncı haftalardasınıız? Biz 14+2 olduk. Geçen hafta uyku modunda olduğumuz için herhangi bir cinsiyet tahmini alamadık. Bayramdan sonra bebeğimiz modunda olursa öğreneceğiz inşallah. Önce sağlık tabii ki

11.haftadayim hormon igne ilaç kullanıyorum bende folik asit bi kullanıyorum bi kullanmıyorum tam guvenemedim halen ona. Ama benden oncekine sonrakine hep bu ilaçlarıyazmis doktor.

Merhaba ben ilk hamileliğimde bu ferrum hausman kullanmıştım ama bir sorun yaşamadım bende kabızlık felan da yapmamıştı, ne gibi sorunlar yazmışlar canım?
Ilacin yapısı bozuk yazan olmuş kaldirilacak yazan olmuş ciddi kabizlik yapiyo yazan olmuş. Ayrica ilacın üstünde folik asit de yaziyo heeeer yerden folik asit alip vucutta biriktirmek ne kadar faydali bilemedim. Mide yakıyo demir tadi birakiyo agizda vs de denmis...

Cinsiyeti belli olan anneler, sizde Çin takvimi mi tuttu Rus takvimi mi?? Cinsiyet öğrenmemiş anne adayları için bir nebze merak giderebiliriz. Benim ikisi de erkek diyordu ve tuttu. Ama Çin takvimine yaş tablosundan bakmayın, yaş farkı çıkıyor Asyalılarda. Oto hesaplayıcılardan bakın bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…