Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay ben de ilk aşerdiğim şey dondurma olmuştu doldurdum dolabı. Demek ki çoğu anne aşeriyor, iç yanmamı alıyor sanki serin serin çok iyi geliyor. Doktorum da canın tatlı isterse bitter çikolata ya da dondurma yiyebilirsin demişti.
Ben de bugun dolabi doldurdum yer kalmadi🤣🤣

Kızlar ben size bıdıkları göndermemişim hiç. 18 mart 9. Hafta ultrasonundan🥹 tahminler varsa alırım🤍

Eklentiler

• IMG_0626.jpeg
    IMG_0626.jpeg
    117 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_0628.jpeg
    IMG_0628.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar doktor demirime magnezyumuma bakmadan direkt şu ilaçları aldırdı. Ferrum hausmann fort adlı ilaç hakkında sıkıntılar varmış okuduğum kadariyla. Icen var mi? Bir de magnorm yazdı suda eriyen magnezyummus. Gelene gecene yaziyo iceyimmi sizce. Kabizlik vs sorunlari yaratiyomus zaten kanamam var kabizlik beni kötü etkiler

Eklentiler

• 20240403_184623.jpg
    20240403_184623.jpg
    134,4 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar doktor demirime magnezyumuma bakmadan direkt şu ilaçları aldırdı. Ferrum hausmann fort adlı ilaç hakkında sıkıntılar varmış okuduğum kadariyla. Icen var mi? Bir de magnorm yazdı suda eriyen magnezyummus. Gelene gecene yaziyo iceyimmi sizce. Kabizlik vs sorunlari yaratiyomus zaten kanamam var kabizlik beni kötü etkiler
Kaç haftalıksın canım demiri bildiğim kadarıyla ilk trimesterda ciddi bi düşüklük yoksa başlamıyorlar mesela benim hgb 11,5 sınırın bi tık altında ama doktor iyi dedi demir vermedi belki ilk trimesterdan sonra verir bilemiyorum şu an sadece folik asit kullanıyorum bir kanamam olduğu için ekstra ilaç iğne vs

X