Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Cinsiyeti belli olan anneler, sizde Çin takvimi mi tuttu Rus takvimi mi?? Cinsiyet öğrenmemiş anne adayları içim bir nebze merak giderebiliriz. 🥰🥰 Benim ikisi de erkek diyordu ve tuttu. Ama Çin takvimine yaş tablosundan bakmayın, yaş farkı çıkıyor Asyalılarda. Oto hesaplayıcılardan bakın bakalım 🤗🤗
Heeep erkek, rus erkek, çin erkek, yüzük testi erkek 😂😂😅
Şua n 10 haftalığız daha çok var öğrenememe

kızlar cinsiyet tahmini yapabilecek var mı?

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-03-18-15-14-328_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-04-03-18-15-14-328_com.whatsapp.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 47
Cinsiyeti belli olan anneler, sizde Çin takvimi mi tuttu Rus takvimi mi?? Cinsiyet öğrenmemiş anne adayları için bir nebze merak giderebiliriz. 🥰🥰 Benim ikisi de erkek diyordu ve tuttu. Ama Çin takvimine yaş tablosundan bakmayın, yaş farkı çıkıyor Asyalılarda. Oto hesaplayıcılardan bakın bakalım 🤗🤗
Çin rus yuzuk testi makas/bıçak oturma testi hepsi tuttu bende 🤣 ye eksiyi çıkar ayseyi ye tatliyi cikar hakkiyi lafi da tuttu

Cinsiyeti belli olan anneler, sizde Çin takvimi mi tuttu Rus takvimi mi?? Cinsiyet öğrenmemiş anne adayları için bir nebze merak giderebiliriz. 🥰🥰 Benim ikisi de erkek diyordu ve tuttu. Ama Çin takvimine yaş tablosundan bakmayın, yaş farkı çıkıyor Asyalılarda. Oto hesaplayıcılardan bakın bakalım 🤗🤗
Hamile kaldiginiz tarih diyor uygulamada, oraya sat mi gircez yumurtlama tarihi mi? Yumurtlama tarihi girince tahmini dogum tarihi dogru cikiyor, kiz diyor. Sat girince tahmini dogum tarihi 2 hafta erken cikiyor, erkek diyor. 😁

Bende ikisi de tutmadı. Çin takvimide rus takvimide erkek gösteriyodu. Ramzi teorisi ve yüzük testi kız gösterdi . Kızım oluyo🥰

Hamile kaldiginiz tarih diyor uygulamada, oraya sat mi gircez yumurtlama tarihi mi? Yumurtlama tarihi girince tahmini dogum tarihi dogru cikiyor, kiz diyor. Sat girince tahmini dogum tarihi 2 hafta erken cikiyor, erkek diyor. 😁
Yumurtlama tarihi yani hamile kaldığımız zaman giriliyor, son adet tarihi olarak farklı uygulamalarda var ikisini ayırıyor ☺️ Sizin de tutumuş 😁💕

Çok mutlu oldum sizin adınıza. Eşim girmezdi normal de olasa. Dayanamam diyor 🤭😂
Benim eşimi de kan tutuyor ama ilk doğumum pandeminin en zorlu zamanında başlarında olunca mecbur girdi 😅 normal doğum yaptım 18 saat boyunca doğumhanede sancı çekerken benimleydi. Bi ara bi gözleri karardı kötü oldu gibi oldu ama sonra doğum başladıkça heyecandan kendi korkusunu unuttu. ☺️ hem de tüm bunlar olurken oruçluydu 😅

Kızlar ben dün doktora dedim bebek hareketlerini hissediyorum diye çok erken mümkün değil dedi sonra muayene edince muhtemelen hissettiğiniz bebek hareketleri dedi😍 çok hareketli dedi😂
Yaaa ben de 14 haftalığım. Hissediyorum sanki bu hafta diyorum ama eşim yok canım çok erken diyip duruyor. İlk hamileliğimde de 17. Haftaya girdiğim gibi başlamıştım hissetmeye. Biraz zayıf olduğum için erken hissetmem daha normal diye düşünüyorum. Ama ben de kendi kendime çok erken diyordum. Belki de gerçekten hissettiğim şey bebişim 😍 siz kaç haftalıksınız?

Yaaa ben de 14 haftalığım. Hissediyorum sanki bu hafta diyorum ama eşim yok canım çok erken diyip duruyor. İlk hamileliğimde de 17. Haftaya girdiğim gibi başlamıştım hissetmeye. Biraz zayıf olduğum için erken hissetmem daha normal diye düşünüyorum. Ama ben de kendi kendime çok erken diyordum. Belki de gerçekten hissettiğim şey bebişim 😍 siz kaç haftalıksınız?
Maşallah Ben de kasığımda bir seyirme gibi cekistirme gibi bir sey hissettim icten boyle sürtünme gibi baloncuk patlamasi gibi. Doktoruma yazdım bebek hareket etmeye baslamistir dedi🧿🧿 14+2 benim de

X