Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Selam kızlar benm hamileliğin başından beri hiç olmadığı kadar fazla midem bulanıyor, ağzıma midemden kötü ekşi su gibi bir sey geliyor.Ve bu hiç bitmiyor sadece uyuduğumda bilmiyorum onun dışında hep aynı durumdayım çok kötü bu normal mi gerçekten ya 12+1 haftalgm buarad

Benimki de nipt plus tı

Biz de güzel haberler alalım verelim inşallah bu arada ben bugün tiroit için kan vermeye gittim. Hazır işten izin almışken devlet hastanesinde bebisi de göreyim hem fikir alayim dedim. Ultrasonu başka birisinin yaptigini (burun ense icin) ama ultrasonda her şeyin güzel olduğunu gördüğünü söyledi. Kendi dr umuza gidene kadar iç rahatlatti

Aynen bunlar önemli ayrıntılar benim doktorum da testten önce ense normal falan demişti hadi bakalım hayırlısı

Benim ilk dogumum spinal ama hiç sormamistim eşim girebilir mi diye onlar da sormadı ama girsin istemem ya kapıda heyecanla beklesin
Ya benim eşim yazın küçük bı ameliyat olmuştum beni gördüğünde bayiliyordu herkes beni bıraktı onu yatırdı önce o yüzden ben isterm yanımda olsun kendimi güvende hissederim diye ama bir yandan da tedirgin oldum ya bayılırsa oralarda

Reflu belirtisi, hamilelikte oluyor. Bende 4.haftadan beri var. Doktor gaviscon şurup içebilirsin dedi. Tavsiye ederim, rahatlatıyor. Baharatli yagli eksi vs yememeniz gerekiyor.

Siz verdiniz mi fetal? Osmangazide mi verdiniz acaba
Benim.ikili cikmadi henuz. Ama arkadaşım orda yaptırmış. Özel de ki doktoru da trip atmış neden burda yaptirmadin diye
Ama bir sorun olursa Allah korusun ben de Eskidehir de yaptiracagim. Hem de gunu birlik gezi olur. Ankaradayim zaten, yakin

Merhaba, ben ikili tarama testi yaptırmadım ama şunu da bilmek lazım ki bu test bilimsel bir test, sadece test size bir ihtimal vermiş yaş riski var diye, yani sadece küçük bir ihtimal. Doktorunuz sorun yok dediyse yoktur. İçinizi ferah tutun, her şey allahtan dua edelim, inşallah bebişiniz hayırla sağlıkla doğsunnn

ben istanbuldayim bizim burada var mi bilmiyorum zaten bugun 2 li kanda yas riskli cikinca baya uzuldum mantik disi kaldim ve hemen veriyim dedim genis tarama yapilacak 13 bin dediler ondan gunde uzuyor

Çok mantıklı, ben Eskişehirdeyim geçen cuma yaptırdım 295 TL yatırdık, sonuç 3 haftada çıkıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…