Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar, konusu geçti mi bilmiyorum kaçırdım ama ilk bebeğimiz olduğu için şimdiden bebek arabası arayışına geçtik kafam acayip karışık nolur bana yardımcı olunnnn yurt içi yurt dışı olur fark etmez 🙃
Ben chicco goodyxplus kabin boy aldım, inglesina puset de var . Benimki çok hafif tek elle açılıp kapanıyor 6 7 kg falan çanta gibi ama yenidogana uygun değil. Benim yaşadığım bölge iklim olarak çok sert ben de çocuk 5 6 ay olduktan sonra anca kullanabilirim bebek arabasını biraz size yaşadığınız yere de bağlı

Ben 18+3 um ve çok belli oluyor. Bariz yani burada bebek var diyor 😅 Geçen görümcem görüntülü aradı o da mesela 4.5 aylık bu kadar göbek olduğuna şaşırdı. Sadece 2.5 kilo aldım şimdiye kadar.
İşte benim dümdüz akşama doğru azcık çıkıyor o kadar 😅

Bana da hep çevremdekiler hiç belli olmuyor diyorlar. Benim karın çevrem geniş ondan sanırım ama insan biraz daha çıkmasını istiyor.
Dün isyerinde biri aa sen hamile misin hiç belli olmuyor dedi kafamı buna taktım şimdi hergin göbek kontrol ediyorum 🥺

Ben 18+3 um ve çok belli oluyor. Bariz yani burada bebek var diyor 😅 Geçen görümcem görüntülü aradı o da mesela 4.5 aylık bu kadar göbek olduğuna şaşırdı. Sadece 2.5 kilo aldım şimdiye kadar.
Bir hafta gerideyim bende ama her gören bariz karnıma bakıyor artık 😂 4ayda bu göbek der gibi,bunun 8 9 aynını hayal edemiyorum 😂🫣

Bir hafta gerideyim bende ama her gören bariz karnıma bakıyor artık 😂 4ayda bu göbek der gibi,bunun 8 9 aynını hayal edemiyorum 😂🫣
Ben de öyle 😂 üstelik ilk hamilelik. Sağlıkla gelsinler de gerisi önemli değil 🤗🧿🍀💙
Ay benim de öyle benim de. Hep hayatım boyunca zayıftım, kesin iç karnım geniştir anlaşılmaz uzun süre diyordum. Ama çok bariz karnım şu an. Geçen eşime diyorum, genel olarak zayıfım sadece karnım var hamile olduğumu anladıkları için bakıyordur dimi insanlar göbeği fırtlamış demiyorlardır🙈

Dün isyerinde biri aa sen hamile misin hiç belli olmuyor dedi kafamı buna taktım şimdi hergin göbek kontrol ediyorum 🥺
Benimde ilk hamilelik ye 6 7 aya kadar neredeyse kimse anlamadı,hiç merak etme gayet normal.ha bunda tam tersi o ayrı,her anne farklı,her bebek ve gebelik farklı ve hepsi normal hiççççç üzülme boşa doya doya yaşa çabuk bitiyor bu günler

Evet insan ister istemez üzülüyor başkalarıyla kıyaslıyoruz bu sefer. Alınabileceğimizi düşünmüyorlar hiç. Neyse sağlık olsun yeter ki.

Aynı saatlerde bende hastanedeydim bi salgın varmıs ve bi anda sesleri alıp götürüp boğaz kuruluğu yapıyormuş hamilelere bonus olarak mide ve bağırsak agrısına sebep oluyormuş gece yatmadan bunu okuyup 1.30 da mide agrısı ile uyandım ama çok yoğundu ye istifra etmem yada lavaboya çıkmam gerekiyor gibi hissettiren bişeydi ama ben ikisini de yapamadım saat 2.30 a kadar uyumaya çalıstım taaa ki eşim uyandı ve benim asla ses tellerimin işini yapmadagını anlayana kadar apar topar acile gittik agrıdan kıvranıyordum zaten hemen sıvı takviyesi c vitamini serum daha iki damla akmadan ben kendimden geçmişim zaten 5.30 da eşim uyandırdı kan tahlillerim cıkmıs doktor gelmiş viral enfeksiyona bağli bu sıralar çok karsılasıyorz demiş ilerlemesini engellemek için ama sabah doktoruna mesaj at yıne de haberi olsun dedi sabah doktoruma da yazdım benden önce zaten hastanede acil deki dokyor sağolsun sistemden not bırakmıs korkma ilacını kullan takviyelerini aksatma dedi ilacın etkisiyle enfeksiyon direncin yükselecek bu sebeple hastalıkta geçmemek için direnecek bugünü ve geceyi atlattın mı yarına daha iyi hissetmeye baslarsın dedi kara kara bu geceyi düşünüyorum 🥲 sizde çok geç kalmadan hemen bi doktorunuza görünün derim geçmiş olsun.
Bugun gideceğim çalışıyorum diye idare etmeye çalıştım ama olmadı ama kadın doğum doktoruna mı gitmek lazım yoksa KBB ye mı bilemedim doktoruma mesaj attım yanıtına göre gitcem

Günaydın kızlar yarim saat once göbegimin solunda şimdi de sağında kas seğirmesi gibi bisey oldu. Arada da karnımda hafif bir ağrı oldu geçti hemen. Bunlar bebisin hareketleri mi acaba sanki öyle geldi bana 🥹

Kızlar ya ben demir ilacına başladığımdan beri asla tuvalete çıkamıyorum resmen bağırsaklarım ağrıyor geçenlerde biri doğal bir şeyler yediğinde aşırı etkili olduğunu söylemişti neydi 🤧

Kızlar ya ben demir ilacına başladığımdan beri asla tuvalete çıkamıyorum resmen bağırsaklarım ağrıyor geçenlerde biri doğal bir şeyler yediğinde aşırı etkili olduğunu söylemişti neydi 🤧
kabak çekirdeği dene ben ne denediysrm olmadı şimdi iki gündür çok rahatım

kızlar bende birşey danışmak istiyorum.İdrara sıkışma,idrar yanma gibi bir problemim yok ama geçen gün karnıma çok ağrı girdi kasıklarıma doğru ve enfeksiyondan şüphelendim dün doktora gittim ilk idrar tahlili istedi lökosit ve eritrosit yüksek.Tek kullanımlık antbiyotik yazdı bunu kullan gece dedi.Bide ayrıyeten kültür istedi onu da verdm ama kültürü bekle demedi.Bende gece içtim korkumdan tabi😂 Kültür temiz çıkmış.Şimdi anlayamadığım şey şu bende enfeksiyon var mı yok mu🤣 Yoksa lökosit niye pozitf çıktı 🧐Haftanın başındaki yorumları tekrar okudum ama böyle bişey yaşayan var mı

X