Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
O zaman endişeler dağılsın diye bende soru sorayım :) Deodorant konusuna takığım ben hamileliktede doğal kullanılmasından yanayım. Kokusunu beğendiğiniz kullandığınız doğal roll-on var mıdır

Hayırlı olsun @polimo @Mavilikelebek

E ben listenin devamını full erkek yapayım en iyisi gidişat öyle
Benim de kontrol bugün muhtemelen öğrenirim ben de :) erkek hissediyorum ama belli de olmaz
Incia kullanıyorum ben ama o da yüzde yüz doğal değil. Nispeten daha temiz içerikli kokusu fena değil. Performansı da iyi

Evet herkes oyle diyor genelde 2 li de kanda riskli cikuyor yasdan dolayi dediler fetal dna yi bastan isteseydi 2 kez stres olmazdik doktoruma guveniyorum kararlarina sorgulamayayim.yolumuz uzun cunku kabulum zaten yavrum Allah tan gayrisi bilemez neolacagina hep oyle dua ediyorum verdim testi bayramdan sonra alacagim detayli bakacaklar cok sagol guzel morel verdin canim benim bu grup cokniyi masallah

Evet doktorda senin gibi dedi onlem amacli kuzum iyi dusunuyorum hayirlisiyla iyi olsunlar hepsi

Kizlar benim sat 3 ocak bugun inanilmaz bacaklarimda adet olacakmisim gibi agri var neden oluyor inanilmaz ara ara karnimada vuruyor sizlerinde oluyor mu vucud adet olacak mi zannediyor

Kizlar gunaydin bisey soracagim doktorum benim perinatalog 2 li tarama yapti kanda yas riski cikmis nedir bilmiyorum onun icin fetal dna istedi genox ile gorustum 12 bin tl dedi iyi demi genox

Canım üzülme buna. Yaş riski yaptirsan 2 li sende kesin çıkacak dedi benim doktorum bu sebeple 2 li hiç yapmayacak bana. Direkt fetal dnaya yönlendirdi. Ctesi kan verdim sonucu bekliyorum. Nipt plus firmasına 11bin tl ye yaptırdim

Sizler kac yasinizdasiniz anneleriniz sizi baya gec dogurmus benide 35 kendisi suanda 72 yasinra bende 37 yasindayim
Ben otuza girmek üzereyim 2 ay kaldı annem de 70 yaşında, annem bana diyor ki erkenden evlendin oysa ki 26 yaşında evlenmiştim kendisi 35 yaşında evlenmiş 36 da ablamı 40ta da beni doğurmuş zaten 45 46 gibi de menopozu başlamış

Siveno aldım geçen hafta. kokusu güzel ama kalıcı değil sanki. ben genel olarak beğendim, en azından rahatça kullanabiliyorum.

meehabalar araniza yeni katildim bugun 2 li tarama testi icin gittim cinsiyet tahmini yapabilirmisiniz 12 +5 günlük cıktı

Eklentiler

• 20240402_102841.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…