Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canim ben halen markalarinki kullaniyorum yuzume gunes kremi aldim okadar agda yasak boya yasak dedi doktor makyajda yapiyorum
Masallah annen gec evlenmis helal olsun kesin egitim duzeyi yuksek biridir o donemlerde cok yok gec evlenen sen annene gore erken evlenmissin bende 31 insallah evladiimi saglikli sekilde alacagim inaniyorum 38 olacak

meehabalar araniza yeni katildim bugun 2 li tarama testi icin gittim cinsiyet tahmini yapabilirmisiniz 12 +5 günlük cıktı
Canim cok isterdim ben halen anlamiyorum benim doktor 12+5 de direk soyledi canim seninki de derdi fetal yaptirdin mi
Aynı durumdayım koku yoksa normalmiş, hamilelikte hormonlardan dolayı daha yoğun oluyormuş.
Yaa benim baya oluyor bugun de ustune adet olacak gibi agrilar geldi heryerim.agriyor parol aldim rahatlatti

Harikaa canim iyi yapmissin seninde yasin var ozaman ben 37,5 oldum bende verdim bugun bayramdan sonra dedi detayli istedi genox a verdik bende insallah guzel sonuclar aliriz koca cocuk oldu halen kimseye diyemiyorum keseyi bekle kalbi bekle.8 hafta gecsin yok 2 li yi bekle simdide fetal dna yi bekle cocuk

Ben dün iş yerinde 30 kişilik departmanıma dedim ordan da diğer departmanlara yayılır

Ya bi sey dicem ben hareket edemiyorum
Havalar isindi, surekli evde yatiyorum, hafif hafif yuruyeyim istiyorum ama asiri yoruluyorum. Hamile kalmadan once (isi biraktiktan sonra) her sabah 30 dk yururdum kendimi dinc hissetmek gune pozitif baslamak icin. Simdi 10-15 dk yuruyunce nakavt oluyorum. Bugun yavas yavas zorlamak istedim kendimi, 30 dk yurumemi 2 molayla yaptim (bi dondurmacida bi de parkta oturdum ) eve varmadan tansiyonum oynadi nabzim zipladi kaldirima cokecektim az kalsin. Enerci istiyorum artik bende mi problem, yoksa siz de hala cabuk yoruluyo musunuz?

merhaba ben ozlem son adet tarihim 7 ocak 34 yasindayim suan 12+2 gunluguz doktor erkege benziyor demi emin degiliz daha beni de listeye eklermisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…