Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hey sizin kaçıncı hafta valla unutmuşum ya ilk hamileği böyle olunca kanalda mı erken mi doğacak korkusu oluştu

Benim bugün 34+0 ama 35+0iz aslında. İlk günden beri 1 hafta önden gidiyor. Ben de yürümeye başladıktan 4 5 dk sonra belimden sancı giriyor bazen kasıklarıma bazen bacaklarıma doğru yayılıyor. Normal midir sizce? O zamanlarda karnım zaten taş gibi oluyor. Yarın ilk defa nstye giricem

Bence normaldir bende oluyor nst de birşey çıkmıyor artık bebişler ağırlaştı baskı yapıyorlar sanırım bide doğuma hazırlıyor vücut kendini

Bence normaldir bende oluyor nst de birşey çıkmıyor artık bebişler ağırlaştı baskı yapıyorlar sanırım bide doğuma hazırlıyor vücut kendini
Dayanabiliyor muyum diye sınıyorum kendimi. Bazen çok canım yanıyor. Sonra diyorum ki doğum sancısı bunun belki kaç katı

Bir haftada yarım kilo almış eğer ölçümler doğruysa. Sende şeker varmıydı canım?

Ay bu aynı banada oluyor hatta yururken olduğum yerde beklemek zorunda kaliyorum biri görse işiyor der

Oy maşallah bizde bugün 36 olduk gebelik sekeri var ama kilosu ileri değil suyuda gebelik şekeri olanlarda çok olmasina rağmen bizim azmış. Bende biraz diyeti saldım inşallah bisey olmaz
Bende şeker var işte hem suyu fazla hem 2 hafta önde gidiyor. Çok aşırı salma yine de dikkat et suyu bol iç faydası olacaktır

Kızlar merhaba, ben de instaya geçince burayı saldım ama orayada yetişemiyorum çünkü hala çalışıyorum ben nst ye 2 kere girdim ama sancının kaç çıktığı nerede yazıyor acaba pek anlamadım kağıt da doktor da kaldı

Ekranda yeşil olan sayı sancıları gösterir kağıtta en altta kalp ritmi gibi gösteren benimde iki defa oldu NST ama hemşire neyin ne olduğunu hepsini söyledi ordan biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…