Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar fetal dna vermiştim ben sonucum az önce çıktı düşük risk çok şükür ama çok büyük bomba bebisimiz kız değil erkekmiş kediannesibiri güncelleyebiliriz
Aaaa canım hayırlı olsun ama doktor kız demişti demi benim ilk gebeligimde böyle olmuştu 16. Haftaya kadar kız dedikleri bebek erkek çıktı çok şaşırmıştık hayırlı uğurlu olsun oğlusun canım benim ama böyle olunca şimdi kızım die seviyoruz bizde değişir mi die bi cekinmedim deil acikcasi

Kızlar fetal dna vermiştim ben sonucum az önce çıktı düşük risk çok şükür ama çok büyük bomba bebisimiz kız değil erkekmiş kediannesibiri güncelleyebiliriz
Aaaa nasil olur yaa cok sevindim hayirli olsun kizi erkegi onemli degil saglikli hayiri olsun insallah bende 2 li taramam yas riskim neyse o cikti fetal verecegim bugun sonuclardanda anlamiyorum doktorum korkma filan dedi bayramdan sonraya kaldi sonuclar 2 hafta zor gecer bana saglikli olsunlarda vallahi

Hatta aynı dönemde erkek dediği bi başka arakadasimin bebegininde 17. Haftada kız olduğunu öğrendik yani ne görüyorlar nasi görüyorlar bilmiyorum ama yanılma payı olabiliyo diyo doktorlar
hani bu haftalarda bebeği elimizde görsek yine cinsiyetini ayırt edemeyiz demişti Bi doktorum o derece birbirne benziyormuş cinsiyetleri oyuzden fetal dna en garanti yöntem gibi duruyor

Ben ilk oğlumu 11+5 de net öğrendim hiç değişmedi 2. Oğlum da kendi doktorum görene kadar başka bi doktor kız gibi mi kıza da benziyo pipi de sonradan olabilir diye baya kararsız kalmıştı ama amatördü yani..1 hafta sonra kendi doktoruma gittim usg yi koyduğu an 100% erkek dedi ama büyümüştü baya 16 haftalıktı şuan istanbuldayım Ankara da kendi doktoruma gitmiş olsaydım yüzde yüz güvenirdim şuan ki doktorum da tahminim kız yönünde dedi 13 haftalık gözüküyordu..netleşmesi için bi 16yı görmek lazım galiba ayy ne yazdıl be hahsjsjsdjdksl

Ç

Evet çünkü bir oğlum var, bir kız bir erkek güzel olurdu çünkü başka çocuk düşünmüyorum
Hayırlısı olsun genelde farklı istenir . Bu konuda ben farklıyım aynı cinsiyet istiyorum hep erkekse erkek kızsa kız iki kızım var 3. De kız olursa ne güzel 3 kız kardes ne güzel olur diyorum ama önemli olan sağlıklı olması hayırlısı hepimiz için
Yaaaa sok sağlıkla gelsin inşallah

Kizlar gunaydin bisey soracagim doktorum benim perinatalog 2 li tarama yapti kanda yas riski cikmis nedir bilmiyorum onun icin fetal dna istedi genox ile gorustum 12 bin tl dedi iyi demi genox
Merhabalar Sanırım geçen haftaydı, fiyat araştırması yaparken genoks bize 10.000 demişti zam mı gelmiş hemen. Doktorum bizi intergen e yönlendirdi orası da 10.000 tl idi. Ben oraya yaptırdım.

Anne yaşı 35 in üzerindeyse risk faktörü olarak kabul ediliyor o yüzden çıkmıştır canım kafana takma

Kızlar Fetal DNA sonuçlarım temiz geldi. Veee hissettiğim gibi erkek çocuğum olacak, bugün aldım mutlu haberleri kediannesibiri Darısı tüm annelerin başına, heyecanla takip ediyor olacağım
Hayırlı olsun, gözünüz aydın ben de fetal dna yaptırdım. Sonuçlar bayram sonrasına kalacak. Cinsiyet bilgisinin bize değil doktora aktarılacağı söylendi. Sizde de böyle mi oldu acaba

Merhabalar Sanırım geçen haftaydı, fiyat araştırması yaparken genoks bize 10.000 demişti zam mı gelmiş hemen. Doktorum bizi intergen e yönlendirdi orası da 10.000 tl idi. Ben oraya yaptırdım.
Aaa bilmiyorum doktorum ekstra bir test daha istedi onunla 13 bin oldu bende yazdim vallahi grubum var dedi onlara daha yeni 10 bin demissiniz dedim

Kusum sordum diyorki sizin plus genis kapsamli ondan doktorum baya icerik istemis insallah bisey cikmaz 2 limde yuksek risk cikti yas sebebli dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…