Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ahh neler yaptim 3 parol ictim limonmaden suyu ictim uyudum basima patates bagladim buzla ovdum esime masaj yaptirdim. Bebislerimiz iyi olsun da katlanacagiz
Aynen öyle canım haftada bir oluyor düzenimi bozarsam hemen baş ağrım başlıyor ama bebişlerimiz için napalım katlaancağız

Ikili tarama sonuclariniz cikti mii kizlarr??
Benim ki yaştan dolayı orta riskli çıkmış. Bir sıkıntı yok dedi doktorum.
Benim çıktı tarama, düşük riskli çıktı canım. Aslında muayene sabahı fetal dna için kan vermiştim, yaptırmayacaktım da doktor anneyle ilgili değere de bakıyoruz yapalım dedi. Doktorun sorun yok diyorsa öyledir hiç sıkma canını

Hanımlar dokdor sizi 12 haftadan sonra ne zamana cağırdı
1 ay sonra gel dedi bana geçtiğimiz cumartesi gittiğimde 12+2 çıktı. 1 ay bir şey vermeyeceğim folik asitin bitsin kutun daha kullanma 1 ay sonra geldiğinde multivitamin başlatırız falan dedi :)

Teşekkür ederim yabancı sitelerde de bu şekilde hamburger diyorlar kız için ama hayırlısı artık... fetal dna sonucunu bekleyeceğim 13+4 haftalığız
13+4 de pipi çok net gözükür aslında ya..pipi bu şekilde yapışık olmaz..aynen hamburger görüntüsü kız bebek..çok şaşırdım doktorun tahminine

Hanımlar 10. haftamdayım sizin bulantılar nasıl yemek yersemde yemezsemde bulantı boş boş öğürme geliyo sanırsın dolu dolu istiğraf ediyorum gece uykumdan kaldırıyo yatmadan önce 2 prillam ıcıyorum şişkinlik olursada gavıscon ıcıyorum. içmeyincede gece hiç uyuyamıyorum ağlıyorum. bu kadar zor olacagını dusunmemıstım tecrubelıyım ama fayda etmiyo mental olarak çöktüm sabrım kalmadı eşim oğlum üzülüyo halime ilgilenemiyorum 1 tencere yemek zor yapıyorum o kadar doluyum ki

Ben ilaç kullanıyorum bende senin gibiydim, doktoruna mutlaka Danis belki başka bir ilaç verir.

Kızlar ikili test sonuçları çıkmış e nabız da ama sonuç ektedir diyor ona nasıl bakicam bide papp a değeri 998.7 çıkmış normal mi acaba ya

Kızlar ikili test sonuçları çıkmış e nabız da ama sonuç ektedir diyor ona nasıl bakicam bide papp a değeri 998.7 çıkmış normal mi acaba ya
PDF olarak görüntüleyemiyor musun canım ikili testi yaptırdığın tarihi seçip pdf oluştur dersen gözükür herhalde. ben hastanenin sitesinden indirmiştim sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…