Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kusum sordum diyorki sizin plus genis kapsamli ondan doktorum baya icerik istemis insallah bisey cikmaz 2 limde yuksek risk cikti yas sebebli dedi
Evet evet farklı eklemeler nedeniyle yükselmiştir çünkü biz referanssız direkt telefondan bilgi almıştık. İnşallah çok güzel sonuçlar alırsınız 🌸

Evet evet farklı eklemeler nedeniyle yükselmiştir çünkü biz referanssız direkt telefondan bilgi almıştık. İnşallah çok güzel sonuçlar alırsınız 🌸
InSallah kusum yaa 2 linin ultarasonda herseyi iyi dedi kanda bakinca yas riski cikti plus istemis fetal dna yi acikca kafam karisti bebegim insallah saglikli haberlerini alirim herseyine kabulum strese girmesin uzulmesin uzulmesin

Hayırlısı olsun genelde farklı istenir . Bu konuda ben farklıyım aynı cinsiyet istiyorum hep erkekse erkek kızsa kız 😍 iki kızım var 3. De kız olursa ne güzel 3 kız kardes ne güzel olur diyorum 😍 ama önemli olan sağlıklı olması hayırlısı hepimiz için

Yaaaa sok 😍 sağlıkla gelsin inşallah

Ay sizin de inşAllah gönlünüzdeki gibi olur🥰🙏🏻 en önemlisi sağlıklı ve hayırlı olmaları tabii ki ama insanız sonuçta😍😊

Benide 35 yasinda dogurana kadar hep yuregimiz agzimizda olacak belli oldu kusum
Yaşla alakası yok bence, ilk bebeğimde çok hareketliydim sanki hamile değilmiş gibi sürekli yürüyüş, temizlik yapıp gezerdim. 8.Ayında bir sorun yokken erkenden geliverdi. Şimdi çok fazla hareket yapmaya korkar oldum açıkçası, fazla eğilip kalkmamak mı gerekiyor acaba bilmiyorum ki doktorlar da bir şey söylemiyor. Şu anki doktoruma anlattım bir sorun yok rahat ol diyor ama ilkinde de bir sorun yoktu, doktorum çok rahat.

Eğer tebrik etmediğim gözümden kaçanlar olduysa lütfen gönül koymayın🙏 bazen okadar kötü oluyorum ki bulantı baş ağrısı yerimden kalkamıyorum haliyle göz ucuyla bakıyorum buraya da
Kız olsun erkek olsun bütün cinsiyet haberi alan kardeslerimi canı gönülden kutluyorum teyzesi sevsin onları yaa🥰🥰💕🙏
Insallah hepsi hayırlı evlat olsunlar
Hepinizi öpüyorum yanaklarinizdan güzel anneler 😍🥰💕

X