Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
13+6 canım gibi bile demedi doktor baya erkek dedi cinsiyetinin fotosunu bile aldi

Öpme konusunda ben de çok hassasım yeni doğan bebek öpülmez nefesi suratına vs verilmez insanların bunu bilmesi bilincli olmasi lazim. Uyarinca da kırılırlar ama sacmalık

Ay yaşlı da sayılmazlar ya 40’lı yaşlar. Asla vermem

Biz şöyle karar aldık eşimle, bi kere hastaneye zaten kimseyi maskesiz almayacağız. Ben de sezaryen olacağım çünkü açık yara vs. Bebeği de kesinlikle anneanne babaanne dedeler dışında kucağa vermeyeceğiz. Doğum sonrası da eve kimseyi kabul etmeyeceğiz belli bi süre. Ben de birkaç arkadaşımda görüp deli olmuştum, birkaç saat önce doğmuş bebeği öpüyorlardı

Öpme konusunda ben de çok hassasım yeni doğan bebek öpülmez nefesi suratına vs verilmez insanların bunu bilmesi bilincli olmasi lazim. Uyarinca da kırılırlar ama sacmalık
Ya bi ton masraf yapmışlar bebeğe diye kibarca söyledik şimdilik ama sonra gizlice öperiz filan muhabbeti çok canımızı sıktı. Bir sonrakinde eşim söyleyecek net bir şekilde. Çok çirkin bir durum ama şunu fark ettim, ben söyleyince sanki anne çok aşırı evhamlı nevrotik, onun yasağını deleriz gibi bir durum oluşuyor. Babası söyleyince “babası istemedi” olup olup konu kapanıyor. Çok can sıkıcı bir durum ama bunu fark ediyorum

Allah Allah biz neler cekiyoruz burda sıkıntı stres korku endiselenmek de en dogal hakkimiz cok öpesileri varsa kendileri cocuk yapsin

Ya boşver masraf yaptılar diye böyle bir şeyi hak göremezler zaten sakın bu açıdan bakma bence, anlayışsız davranacaklarsa zaten hediye vs almasınlar gizlice öperiz ne demek ben burda sinirlendim.

Ya boşver masraf yaptılar diye böyle bir şeyi hak göremezler zaten sakın bu açıdan bakma bence, anlayışsız davranacaklarsa zaten hediye vs almasınlar gizlice öperiz ne demek ben burda sinirlendim.
Valla gece rüyama girdi ya o kadar canımı sıktı Neyse annem sakinleştirdi biraz çok sık görüşmüyoruz ayda bir iki en fazla. Onda da yanında olursunuz dedi. Belli ki kesinlikle baş başa bırakmamak gerekiyor

Bahaneyi doktora atabilirsiniz, doktor asilar tamamlanana kadar boyle soyledi kusura bakmayin biz de sozune uymak zorundayiz diye. Belki ne size ne de esinize gonul koyabilirler bu sekilde. Ben genelde hep baskasina atarim boyle seyleri

Ben de aynı canım kusma yok hala ama mide yanması başladı bazen de yemeklerin midemi yakacağını düşündüğümden yemek yiyemiyorum.

Kızlar ikili tarama sonuçlarımı aldım riskler çok düşük çıkmış çok şükür gitmişken detaylı ultrason randevusunu da aldım zor yer buldum hatta, bir de fetal eko (bebeğin kalp yapısına ve damarlarına bakmak için) randevusu aldım çocuk kardiyolojiden. İnşallah onlar da güzel geçer 1 haftadır prilam içmeme rağmen çok şiddetli mide bulantısı ve kusma yaşıyorum gözümü bile açamadım insallah ondanda kurtulurum

Gözün aydın canım maşallah :) detaylı ultrason randevusunu kaçıncı hafta almalıyız? benim doktorum 1 ay sonra gel dedi detaylı içinde bir şey demedi.

Çok şükür
12. Haftada hala bulanıyor mu midemiz yaaa mide bulantısını geçtim midemde taş var sanki ne yesem şişiyor. Asla tam olarak doyamadan kalkıyorum masadan. Bulantıdan daha kötüsü de bu sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…