Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Gözün aydın canım maşallah :) detaylı ultrason randevusunu kaçıncı hafta almalıyız? benim doktorum 1 ay sonra gel dedi detaylı içinde bir şey demedi.
Üniversite hastanesinde yaptırıcam diye erken gittim ağustosa kadar doluydu zaten anca 13 Hazirana araya aldilar 23 hafta 4 günlük oluyorum 😅 22/26 arası dediler

Çok şükür 🙏🤍
12. Haftada hala bulanıyor mu midemiz yaaa 🤭🤭 mide bulantısını geçtim midemde taş var sanki ne yesem şişiyor. Asla tam olarak doyamadan kalkıyorum masadan. Bulantıdan daha kötüsü de bu sanırım
Mide bulantısı asla geçmiyor 13ü geçti ben ne hallerdeyim 😭 şişkinlik hissini yaşayamıyorum sürekli açım çünkü 😅

Kızlar Fetal DNA sonuçlarım temiz geldi. 🙏🏼🙏🏼 Veee hissettiğim gibi erkek 💙 çocuğum olacak, bugün aldım mutlu haberleri 🥰🙏 kediannesibiri kediannesibiri Darısı tüm annelerin başına, heyecanla takip ediyor olacağım 💃💃🦋

Canım hayırlı olsun 🥰😘 hangi firmada yaptırmıştın ne kadar surede çıktı. Ctesi verdim bende haftaya öğreniriz inşallah 🙏

Kızlar canım çok peynir çekiyor sürekli sizin neler çekiyor? Normalde patlıcan hiç sevmem geçen patlıcan yemegi yaptım yedim. Ama genelde hep peynir 🙂 peynir yiyenin neyi olur acaba 😃😃🐣

Biz şöyle karar aldık eşimle, bi kere hastaneye zaten kimseyi maskesiz almayacağız. Ben de sezaryen olacağım çünkü açık yara vs. Bebeği de kesinlikle anneanne babaanne dedeler dışında kucağa vermeyeceğiz. Doğum sonrası da eve kimseyi kabul etmeyeceğiz belli bi süre. Ben de birkaç arkadaşımda görüp deli olmuştum, birkaç saat önce doğmuş bebeği öpüyorlardı 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Aay inanılmaz sinir bozucu. İnsanlar hala bunun bilincine erişemedi mi yaa 😏 Yeğenim doğdu iki ay önce ben bile aslaa dokundurmam yüzümü filan. Gelen kişilerde neyseki hiç öyle ay alalım filan yapmadılar. Uzaktan baktılar. Devlet hastanesi olunca ziyaretçide almıyorlardı zaten o konuda işe yaradı :) Kimse öpmesin bebekleri yaa 😡

Merhaba bebeğimin cinisyetini tahmin edecek olan varmi
Screenshot_2024-04-01-17-19-52-129_com.miui.gallery.jpg

Selam kızlar kontrolden geldim. Bebeğim çok iyiymiş masallah her şey çok güzel dedi. Veee gruba bir 💙 erkek daha geliyor. 2 oğlum vardır 3. Nurumda erkek oldu 💙☺️ doktorla baya kahkaha attık. Abileri de gelmişti kontrole baktı ve güldü bu da erkek dedi 😂. Baya erkek dedi fotosunu bile çekti. Hayırlısı ile rabbim kucağıma aldirsin 😍
Hahaha 3 erkek ne guzel erkek senesi bu sene demekki her gelen hayri ile geliyor saglikli hayirli merhametli olsunlar🩵🧿

X