Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Derin güzel isim ama Derinsuyu sevemedim ben. Pelinsu ismiyle çok dalga geçiliyor derinsuda onun gibi biraz. Bence soyisimle uyumlu olsun diye suyu anımsatan bir isim koymamalisin.
Evet su ekinden ben de cok emin olamadim ama derin ismini hep cok severdim. Esim de hep kızım olursa mihrimah koyucam dermiş

Hayırlı olsun canım benim çok sevindimmm Prensesimiz hayırlı olsun Bu arada ben de elbise bakıyordum kendime seninkine bayıldım nerden aldığını sorabilir miyim

Bizimki de sırtını dönmeseydi görürdük belki nasip haftaya cuma tekrar gidicem inşallah görünür

İyi akşamlar herkese, ilişkiye girme konusunda msj larinizi okudum benm de cok kafamı karıştıran bir durum.İlk doktorumuz 3-4 ay kesinlikle yasak dedi,yeni doktorumuz ise yasaklamiyoruz ama enfeksiyon riskine karşı prezervatif tavsiye ediyoruz dedi ama çok tedirgin soyledi sorun yok demedi yani. Bende çok şükür başından beri anormal hiç bir durum olmadı kanama vs ama korktuk yine de şuan 11+5 iz ve ilk 5 hafta haberimiz yoktu bebekten ama öğrendikten sonra hiç ilişki olmadi can sıkıyor biraz ikili testi bekleyip öyle mi devam etsek diye düşünüyorum

Kızlar bebek hareketlerini hisseden var mı ya da kaçıncı haftada hissedilir erkek bebek 12. hafta gibi pıt pıt karında hissediliyor diye duymuştum.

Kızlar bebek hareketlerini hisseden var mı ya da kaçıncı haftada hissedilir erkek bebek 12. hafta gibi pıt pıt karında hissediliyor diye duymuştum.
Ilk gebeliklerde 20.haftadan sonra ikinci ucuncu gebeliklerde de 18.-16.haftalarda hissedilebilirmis. Cok dogum yapan daha erken hissedermis. Ben de boyle okudum.

Yaaa seninde mi erkek masallah ne guzel canimm benim cok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…