Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bide akşamları daha bi garip hacimli oluyor az kalmış sizin yakında bebiş tamamen belli eder kendisini

Merhaba, ben de bugün kontrole gittim. 12+4teyim. Doktor ben sormadan daha, henüz bir şey alma ama bebek kız sanırım, yüksek ihtimalle kız dedi. Yanılma payı yüksek midir acaba?
Evet kız gibi bebiş bana da aynısını dedi bikaç kez baktım kız bebek olarak görüyorum dedi 12+5 usg de 13 çıktı..haftaya tekrar bakıcak

Kızlaaar soyismimiz dalgıç uyumlu olsun diye kızıma derin veya derinsu ismini koymak istiyorum sizin önerileriniz var mı baska uyumlu olabilecek
Derin güzel isim ama Derinsuyu sevemedim ben. Pelinsu ismiyle çok dalga geçiliyor derinsuda onun gibi biraz. Bence soyisimle uyumlu olsun diye suyu anımsatan bir isim koymamalisin.

Asistan kendi kafasına göre cevap vermiş bence. Kanama oluyorsa bir süre ara verebilirsin ama ilk üç ay ilişki olmamalı diye birşey hiç duymadım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…