Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Doğum yapan arkadaşlara hayırlı olsun her şey yolundadır inşallah. Doğum yapmış bebeğine henüz kavuşmamış arkadaşlar tez zamanda bebeklerine kavuşurlar sağlıkla inşallah Diğer doğum bekleyen arkadaşlara da sabır diliyorum umarım süreç istediğiniz gibi gider çok aktif olamadığımdan toplu yazdım kusura bakmayın

Evet normal bekliyorum en son gittiğimde bebek yukarıda ben gelene kadar gelmez dedi ve gitti ama iki gündür sancılarım var gibi vajinama belime sırtıma vuruyor göğüs uçlarımda ağrıyor
Aynen ya senin kaçıncı hafta şu an hayır yerine bakan kişi de sezeryancı bi adam ona gidesim hiç yok

Nasıl gidiyor canım bebişkonla aynen aktif değilsin

Aynen ya senin kaçıncı hafta şu an hayır yerine bakan kişi de sezeryancı bi adam ona gidesim hiç yok
39 oldum bugün , yani doğum başlarsa hemen sezaryene almaz heralde doktorun , benim yerine gideceğim kadını da çok övüyorlar ondan yana sıkıntım yokta yarına kuaföre randevum vardı sonra hediyeliklerim kargoda daha gelmedi falan bunları düşünüyorum

Hurma ye 3ü geçme dedi ahududu çayı içiyorum pilates topunda zıplamak vardı internette onu yaptım. Ananası öneriyorlar yine internette gördüm birde sık sık sıcak suyla duş almak ve meme ucu uyarmak bunları gördüm 3ünü de denemedim ama ilk 3 yazdıklarımı yaptım işte hala tık yok

Yaa bende o işleri hallettim aslında benim ikinci olacak ama nedense şu an daha heyecanlıyım hiç birşey bilmiyorum böyle bi değişiğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…