Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Canım neler yaptın baş aşağı durması için

Merhaba ,siz kaç değerle yattınız acaba benim bebeğimizde sarılığı 17 çıktı yatış vermedi yarın tekrar kan vericez 18sınırmş siz fototerapimi aldınız acaba

Kızlar öğleden beri karnım çok sert. Dinlenmeme rağmen çok az yumuşuyor sonra yine sert. Sola toplanıp duruyor. Sizce gitmeli miyim doktora

Kızlar bebek küvet seti ne aldınız?? Doğumum muhtemelen 14-19 ekim aralığında olcak almam lazım bir an önce.. tutuştum ufak tefek eksikler, detaylar var bitmiyor alışveriş
Katlanır 3'lü Bebek Çocuk Yıkama Küvet - Kova - Maşrapa Seti Büyük Boy | Duş Başlığı Takılabilir Tıpalı Akordiyon Set https://amzn.eu/d/5jt3WT0

Bunu aldım amazondan. Sadece küvet 500 civarında zaten. Ben alırken indirimdeydi 450ye aldım.

İyi akşamlar hanımlar gebelik zehirlenmesinden kaynaklı 35+5 de cuma günü sezaryana alınıcam önce ciğer geliştirici iğne oldum doğması için çok mu erken korkuyorum

Kızlar benimde kontrolüm vardı, henüz yazabiliyorum. 37. Haftadayım korktuğum oldu diyete rağmen kilo almış doktorum bu hafta kendi doğdu doğdu yoksa salı günü sabah valizinle gel dedi. Doğumun kendi başlaması için 3 tane hurma ve ahududu çayı önerdi var mı başka öneriniz. Pilates ve merdiven inip çıkma harici yine

Bende de durum aynı canım 38+2 bugün pazartesiye kadar doğdu doğdu yoksa bavulunu al gel dedi zaten 2 hafta öndeydi inşallah bu ara doğar yoksa 39+1 olur pazartesi yani nasıl dogururum bilmiyorum

Merhaba ,siz kaç değerle yattınız acaba benim bebeğimizde sarılığı 17 çıktı yatış vermedi yarın tekrar kan vericez 18sınırmş siz fototerapimi aldınız acaba
16 idi 5 günlük iken yatış verilmedi. Sağlık ocağı ebem de takip edelim dedi doğum kilosuna dönmüştü 5 günlükte 8 günlük ebeye yine gittim 10 Gr kayıp var dedi renkte de açılma yok sarı dedi çocuk doktoruna götür aklımiz kalmasın dedi. Gittik kan verildi 16.8 çıktı iniş yok artış var yatış verildi çünkü beslenme problemi de yok mecburen fototerapi dedi. Araştırıldı hamd olsun başka bir sey çıkmadı. 1. gün fototerapi verildi 14 e düştü ertesi gün 11 e düştü fakat ikinci gün ışık verilmedi ztn gözlem altında tuttular dün öğlen çıktık yarında kontrol var. Şuan hamd olsun gözleri daha açık en zoru uyku hali uyandiramamak çok yordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…