Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    222
Yok canım benim eşim hiç bir şeye karışmadığı için bunda da ona hiçbir şey sormadan bebeğin çoğu şeyini ben aldım. Onunla büyük şeyleri aldık. Son zamanlarımız sinirlerini bozma boşver ama alsaydın keşke, sonuçta bir ihtiyaçsa alınması gerekiyor.

Evet pijama yetmiyor sabahlikta lazım diyip alsaydın. Kocanın her dediğine kulak asma bence. Helede hamileyken. O ne bilecek lohusa kadına neyin lazım olacağını.Kaç kere doğurmuş acaba?

Sezeryan bi amilyat oldugu icin cok oven biri olmaz.benim 2.sezeryanim ikisinide norml istedim. Hatta sezerysn sonrasi norml yapicaktim erken dogum oldu. Ama catala ciktim dogumhnanin yanindaki odada kaldim sesleri duydum ve norml da zormus dedim. Senin gonlun hangisine yakinsa onu sec.ilkinde epidral oldum bu sefer genel istedim.cunku epidural gericekti beni. Herkesin hikayesi aci esigi beklntisi farkli.kalbinin sesini dinle

Gerilik değil de su biraz daha önemli. Ama bana 2 ayrı kadın doğumcu suyu az dedi. Perinatolog yoo suyu gayet yeterli dedi. Hatta şey dedi kadın doğumcular niyeyse suyu pek beğenmez dedi. Bi sıkıntı yok dedi. Benim karın çevresi de 1 hafta geri. 2300dü 34te bakalım 36 kontrolüm bu ctesi ne diyecek.

Yapı meselesi benim kocam da hep ne gerek var kafasında biri para harcamayı pek sevmez cimri demeyelim de tutumlu diyelimama ben sallamıyorum ne istiyorsam alıyorum

Evet ya geçen haftaya kadar suyu çok güzel diyordu evet kilosu çok az diyordu bir haftada 300 gram almış bu defada karın çevresi iki hafta geride diyor anlamadım kafamı karıştırıyor

O hikayeler eskide kalmış bende normal doğum yanlısıyım ama herkesin görüşü farklı kimseyi korkutmamak gerek sezeryan da eskisi gibi korkunç değil bu saçmalığa da çok kızıyorum. Tıp gelişiyor eskiden en ufak yara da izler kalıyordu şimdi ne kadar güzel estetik dikişler var. Bi arkadaşım suni sancı aldı kaç saat normal için uğraştı doktoru sonunda sezeryan oldu 2 sene önce ve dedi hiçte korkulacak gibi değilmiş bilseydim baştan sezeryan isterdim dedi ve ağustosta ikinci bebeğini yine sezeryanla dünyaya getirdi gayette hemen toparlandı maşallah diyim kendi işini de kendi yapıyor bebeklerine de kendi bakıyor herkesin aynı değil. Sezeryan ya da normal hangisini istiyorsan umarım en en en güzel şekilde geçer, duamızdasın

Bu arada normalde de dikiş oluyor hatta bi arkadaşımın normal doğumdan sonra dikişi patladı tekrar diktiler vs vs ama zerre umursamadım bi kaç ay sonra ben normal doğum için kendimi zorladım çünkü dediğim gibi herkesin bünyesi süreci vs vs farklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…