Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Rabbim saglikla kolaylikla kavustursun insallh

Valla ben her şeyi denedim, bi tane magnezyum vardı çok afedersin ishal yapıyor falan dediler onu içtim bi kere ishal yaptı sonra daha etki etmedi.
Şu an bi kaç gündür kayısı kompostosu yaptım onu içiyorum şekersiz çok rahatlatıyor beni. Eğer şeker problemi yoksa deneyebilirsin

Ayyy hadi sağlıcakla gelsin bebeğiniz,, çok heyecanlı

Şu an bunları yazarak özelde doğum yapacak herkesi tedirgin ettiniz yalnız gerek yoktu bence.

Ay dualarım seninle sağlıcakla gelsin

Ben şuan çalışmıyorum, ona rağmen çok zorlanıyorum. Çalışan hamilelere Allah yardım etsin, çok zor gerçekten

Bende bir ara öyleydim. Duphalac şurubu içiyordum bir kere öyle rahatlıyordum. Şimdi ishal gibiyim. Sürekli değişiyor bağırsak düzenim Simit poğaça filan maalesef etkiler baya. Daha lifli tüketmen lazım. Armut filan baya etkili aslında. Mevsimide. Armut filan yiyebilirsin

Ay hadi inşallah sağlıkla doğurmayı nasip etsin rabbim

Şu an bunları yazarak özelde doğum yapacak herkesi tedirgin ettiniz yalnız gerek yoktu bence.
Amacım kimseyi tedirgin etmek değildi. Dikişleri doktorun her zaman atmayacağını size söylemek. Bu saatten sonra doktora gidip özellikle dikişlerimi sen at diyebilmeniz şansa bırakmamanız. Bunu da bilinçlenmek yerine tedirginlik olarak algılamanız tercih meselesi. Sezaryenden korkusu olan arkadaşlara işlemenin güzelliğinden yine arka plandan bahsederek söylediğimde kimse tedirgin olmuyordu. Konuyu nasıl algılamak istediğiniz ile ilgili,

Nasılsın canım bebiş nasıl oldu? Sen nasılsın hayırlı olsun ikiniz de çok iyi olursunuz umarım dualarım sizinle

Bu arada miss dünya lisa gecelik/sabahlık takımı çok güzelmiş tavsiye ederim. Benim suwen’den aldıklarım açık renk, kanama filan olursa diye siyah almak istemiştim kumaşı vs çok güzelmiş fiyatı da uygun hastane ve sonrasında çok da güzel giyilir, bilginize kızlar

Ayyy kuzum habersiz bırakma hemencecik kucağına al bebişini

Ayyy hayırlı olsun çok güzel ömrü olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…