Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hayırlısı ile güzelce geçicek ve güzel haberler ile geliceksin

Canimmm hadi bakalım Allah kurtarsın sağ salım al kucağına ay yaklaştı hepimizin çok heyecanlıyım uyku uyuyamıyorum artık ha geldi ha gelicek diye vallahi
Ekim derken patır patır dökülüyoruz vallahi hepimiz bende uyuyamıyorum asırı bi stres var üstümde ilk diye sanırım

Aaa bebişin kilosu filan ne durumda. Kaçıncı haftadasın canım? Hayırlısıyla sağlıkla doğur inşallah
Bebiş 3100 olmus 600 gram almıs 1 haftada resmen şaşırdım geriden geliyorken şahlandı. Ama kanala girmiş baya baya sezaryen istediğim için cumartesi hemen alalım dedi yani normal doğumda başlayabilir diye. 37+4 cıktı bugün

Maviokur canım seninle aramızda sadece 1 gün var, ondan sorma ihtiyacı duyuyorum.. ben bugün vajinada 3 max. 4 kere batma gibi bir his yaşadım, sende de oluyor mu? Bebek kanala yerleşiyormuş sanırım, bir bilgin var mı?

Aynısı biraz önce oldu umarım artık yerleşirler Perşembe sabah kontrol var öğrenirim. Ama senden duydum bilmiyorumdum. Pazar gününden beri her tuşa basıyorum

Kızlar benim doktorum eşimin doğuma girmesine onay veriyor hiçbir sakıncası yok benim için dedi (sezaryen) ama anestezi doktorunun da onay vermesi gerekiyormuş, ameliyathane ortamı olacağı için. Daha konuşmadık anestezi doktoruyla, haftaya görüşeceğiz herhalde. İzin verir dimi ya

Canım benim ya sarılmak istedim sana. Gerçekten bende aynı hisleri yaşıyorum. İçim daraldıkca dua acıyorum dinliyorum biraz iyi geliyor dene sende inşallah biraz etki eder

Aynısı biraz önce oldu umarım artık yerleşirler Perşembe sabah kontrol var öğrenirim. Ama senden duydum bilmiyorumdum. Pazar gününden beri her tuşa basıyorum
Benim doktorum izine çıkıyor öğrenince bana da söylersen çok sevinirim Vallahi hayırla sağlıkla gelsinler ama ben de gelsin istiyorum

Bana vermedi valla

Benim doktorum izine çıkıyor öğrenince bana da söylersen çok sevinirim Vallahi hayırla sağlıkla gelsinler ama ben de gelsin istiyorum
İnşallah canım haber vermeye çalışirim, bu batmalari unutmazsam. Sabah gel dedi doktorumda alttan muayene edicek tetiklesin diye sanırım doğumu Allah yardımcımiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…