Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Haklisin uzulme uzulsende su donemde uzme yavrunu uzme cahil dusuncesiz anlayissiz insanlarin yuzunden yavrunu uzme ya nedir cok sinirleniyorum buradaki kayinvalidr terorune benimdr yengemler var annemi uyaririm onlar senin kizkarin degil onlara bizim gibi davranamazsin ve beklentini yuksek tutma bizde bekle ogullarindan bekle yaparlarsada mutlu ol hosnut tut onlari diyorum

Yasindan ve esinden kaynakli canimmm kesinlikle senin esinde sessiz tartismayi sevmeyen biriyse ve yonetiliyorsa annesi tarafindan onu kullaniyordur benim esimin en sevdigim huyu annesiyle babasiyla asla beni muhattap etmez ve gelinlik yaptirmaz cunku kendi gitmiyor banada demiyor anneme git

Kızlar hamile çekimi için 7 poz baskı 1 reels video 1400tl nasil sizce. Cekim 1 saate yakin sürüyormuş tek kıyafet. Evde hazirlanıp gidecegiz esimle
Ben bi yere sordum 3 poz 15x21 baskı 1500 dedi. Kıyafet veriyomuş isteğe göre ama kıyafet vermesek de fiyat değişmiyo dedi. Çok pahalı geldi yani bize, yine seninki biraz daja uygunmuş

Ayyyy coooook sevindimmmm canimmm yaaa 2 hafta ne kii seninde dikislerin iyi olmustur en azindan tum full konstre olacaksin

en azından tecrübe sahibi olduk Allah bir daha evlat nasip ederse kendimiz de anlayabiliriz yanlış giden bir şey olup olmadığını aminn Allah bebişlerimizi korusun

Ayyy o da olabilir bilmiyorum Şu 3 4 parmağı ben de denedim de maşallah hiç boşluk yok, benim minik fasulyemin gelmeye niyeti pek yok gibi Mecbur haftaya sezaryene gideceğiz artık
Madem yerinde rahat niye çocuğu yerinden ediyorsun şaka bir yana haftaya sağlıkla gelsin inşallah Ne güzel az çatlattı annesinin karnını

Benim bebişko çok değişik ya dün çok sessizdi böyle ben zar zor hafif dalgalandırdım. Bugünde karnımın bir orası şişiyor bir diğer tarafı üst üste 3 kere tekme atıyor filan böyle hem hareket ediyor ama karnımda kasılıyor gibi sertleşiyor. Hareketinden miii oluyooor yoksa karnım mı kasılıyor o yüzden ayırt edemiyorum. Bir de bugün karnım bir tepecik oldu acaip yükseldi. Böyle olunca korkuyorum rüyamda ayakları karnımdan çıkıyordu. Gerçektede sanki her an çıkcakmış yırtıcakmış karnımı gibi geliyor

Sen de eşin de çok anlayışlı, olgun insanlarmışsınız maşallah. Benim eşim tavrını net koysaydı annesi bu kadar rahat azarlayamazdı zaten

Masallah bizede annem yapiyor her sene sagolsun yaa hep yapar gonderir babamla koyde yapiyorlar

Ben de bir ara öyle bir rüya görmüştüm öeğer o esnada oynuyormuş Zaten hareketleri kasılma yapıyor çünkü geçen hafta nstde bebek uyuduğu için sancı kısmı dümdüz çıkmıştı, uyandırdılar. Bazen bir saat boyunca oynuyor, oynarken neredeyse beş dakikada bir kasılma oluyor, kasılma esnasında oynayamıyor hâliyle ama kasılma bitince yşne başlıyor. Rahim sertleşip onun oynamasına engel olunca "bunu sen istedin" diyorum

Ay sizleri mi kiskaniyorlar ogullarini mi ben anlamadim hepiniz iyi mucadele ediyrosunuz benimki asla olumsuz bisey diyemez dedirtmem ve oyle samimiyet bastan kurmadim kendilerinin huyunu suyunu ogrendim sukur 7.yildir 1 tartismamiz olmadi onlarda mesefali bizde madri manevi destekleri de yok bizimde beklentimiz yok biz o duzeni kurduk en sansliniz benim vallahi uzaktan ayda bir tel konusmasi ve 4 ayda bir ugrama bitti gitti ama esimden dolayi bende oyle davraniyorum

Ondan demekki doğru çünkü dün nerdeyse hiç kasılma yoktu bugün karnım çok gergin

Coook sevindim bize haberder et gelismeleri nasil olacak sureci filan

Canim gozlerim dolu dolu okudum cok uzuldum guzel haberlerini bekliyoruz haklsiin duygularinda sabir guc kuvvet diliyorum insallah bize cikis resimlerini atarsin heyecanla bekliyoruz dualarimiz size

Ay seninkide uzucu olmus annen uzuldumu canim erkeklerde duzluk gercekten cook yipratici

Kaçıncı haftada farkedilmişti ? Farklı bir bulgu var mıydı ? Şuan kaç mm ? Hasta derken ters bir durum mu oluştu hiç kıyamıyorum ya Allah bebeklerimizi korusun
Canim benim doktorum basindan beri perinatalog oldugu icin 32 haftada farketti bobrek genislemesini doktorum sahsen her muayanede o kisma uzuluyor canini sikiyor soylediklerinde anliyorum hersey iyi giderke bu bobrek genislemesi neden oldu diyoe ve buyuyormus ben acikcasi korkmuyorum dogmadan anlasilmauacak net ve takipli yapti cocuk urolojisi ve radyoloji doktoru ayarladi dogumda hemen bakacaklar ona gore karar verecekler sunnet olma ihtimali yuksek dedi hemen

Ay seninkide uzucu olmus annen uzuldumu canim erkeklerde duzluk gercekten cook yipratici
Illaki üzülmüştür kaç yaşında kadın. Benim bile o kadar zoruma gittiki icime icime agladim o gunden beri de aşırı gıcığım umursamaz tavırlarına. Guzelce defalarca anlattim rica ettim anlamiyor yok. Ben trip atinca kendisi de trip atiyo salak salak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…