Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Eğer waffle dediğiniz pikenin kalını gibiyse pikeler biraz çizer gibi. Ben normal battaniye aldım bir de annem örmüş o var. İlk zamanlar örtülmüyor sanırım.
Müslin kumaştan aldım, penyeler var, örgü benim de var yeter yani dediğin doğru çizebilir mağazaya da gidip bakamıyorum. Teşekkür ederim canım

Tam bu haftalarda anlattığın gibiydim. Şuan artık karnım hep gergin alıştım ona kasilinca daha da kaskatı bir karın oluyor. Yerleri daraldikca acı verici oluyor bizler için

69 kiloyla hamile kaldım canim. Kadın bana sürekli obezmisim gibi davranıyor. Ki boyum da uzun yani. Gerçekten canım çok sıkıldı
Ne?! Şaka mi? Benim boyum 164 67 kilo ile başladım 35. haftada 76 kiloydum. Senin boyun 172 yani doktorun, normal mi? Ya da sen mi alınıyorsun acaba? Zaten sağlıklı bir gebelikte alman gereken kilo 7-11 arasıdır? Bazen 20 kilo alan bile oluyor. Sen 9 kilo almışsın ve 34.haftasin çok normal? Başka bir şeyden bahsediyor olmasın. Ben akıl sir erdiremedim

0-3 ay ya da 1-3 ay olanı artırabilirsiniz. Bir de nerede yaşadığınız önemli. Eğer Ekim ayında havalar sıcak oluyorsa tek kat giyebilir. Ama mesela ben yaşadığım yerde mecbur çift kat giydireceğim. Şöyle düşünün, gün içerisinde çocuğun 2-3 kere kakası taşarsa bu saydığınız kıyafetler yetmeyebilir. Bir de yenidoğan ve hastane çıkışlarının bedenleri 50 cm ise onları kısa süre kullanırsınız. Bence hastaneye dahi en az 3 takım götürmeliyiz. Ama her yerde mağaza var, yetmediği yerde de aldırırsınız

Yok canım gercekten böyle durum. Baya bildiğin kizdi bana, çok kilolusun dedi sert bi sesle, kizginca el kol hareketi kullanarak, şoka girdim zaten o an. Bi önceki kontrolümde de bu şekilde olursa sezeryan da normal doğum da zor olur demisti. Kadın genelde normal doğum yeğleyen bi doktor. Galiba hamile kadın zayıf olsun bebek de kilolu olmasın işim kolay olsun diye düşünüyor olabilir yoksa başka açıklaması yok. Benim için normal doğum şart değil, gerekirse sezeryan yapsın yani, önemli olan sağlıklı olmamız. Umarım bi sonraki kontrolümde de aynı tarzda konuşmaz. Zaten bu hafta yeniden başka bi doktora da gitmeyi düşünüyorum

Canım bence bunlarla idare edersin yada 3 tane tek alt al. Taşarsa değiştirirsin

0-3 arttırabilirsin canım. Yeri geliyor ben günde 3 4 defa üzerini değiştiriyorum. Kusma atakları başladı Barlas'ın. Üzeri ıslak kalınca da üşüyüp hasta olur illa değiştirmek gerekiyor. Ben bol bol almama rağmen çamaşır makinası gün aşırı çalışıyor.

Benimde oğlumun ortaokulda İlk günü ağladım çok duygusalim kızımla ikisini okula götürdüm normalde fazla yürümem yasak ve şuan sancim var ama yüreğim dayanmadı napiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…